TESLA 40E325BF
Cena za online poručivanje 18.999,00
Dijagonala
Šifra
93155
Brand
TESLA
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
40" [ 102 cm ]
Rezolucija ekrana
1920 x 1080 (Full HD)
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Smart
ne
VESA standard
200 x 100
Tesla DLED televizor 40E325BF
Dijagonala40" (102 cm)
Rezolucija1920 x 1080
EkranD-LED
SMARTne
Androidne
Tip TuneraDVB-T/T2/C/S/S2
Kontrast. 50001
Ugao gledanja. 178°/178°
WiFine
Priključci
HDMI x 3
USB 2.0 x 2
RF ulaz
LNB ulaz
AV kompozitni
SPDIF (Coax)
CI
HDMI CEC
HDMI ARC
LCN - automatsko sortiranje kanala
HW kontrolni dugmići
Time Shift
PVR
Programski vodič
Višejezični OSD
Tajmer za spavanje
Hotelski mod
VESA standard200 x 100
Dimenzije sa postoljem904 x 566 x 208 mm
Dimenzije bez postolja904 x 520 x 90 mm