SONY KD75X75WLPAEP
SONY KD75X75WLPAEP
SONY KD75X75WLPAEP
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 139.999,00
Dijagonala
Šifra
98390
Brand
SONY
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Android
Poslednji komad
Sony televizor KD75X75WLPAEP
Dijagonala ekrana75" (190.5 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix (4K UHD)
Tehnologija ekranaLCD 50/60 Hz
Operativni sistemAndroid
Smart TVda
Androidda
TjunerDVB-T/T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
Dolby Vision
HDR10 mod
HLG
Zvuk
2 x 10 W
Dolby Audio, Dolby Atmos
DTS Audio
WiFida
Bluetoothda
LANda
Priključci
4 x HDMI
1 x LAN
2 x USB
Audio in, RF, CI+
Smart
Chromecast
Google TV
Video aplikacije
Ostalo
VESA standard: 300 x 300 mm
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije142 kWh
Dimenzije sa postoljem1686 x 1405 x 415 mm
Dimenzije bez postolja1686 x 969 x 72 mm