SAMSUNG QE77S95CATXXH
SAMSUNG QE77S95CATXXH
SAMSUNG QE77S95CATXXH
SAMSUNG QE77S95CATXXH
SAMSUNG QE77S95CATXXH
SAMSUNG QE77S95CATXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 399.999,00
Dijagonala
Šifra
96014
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
77" [ 195 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung OLED televizor QE77S95CATXXH Smart 4K
Veličina ekrana77" (195 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 UHD 4K
Vrsta ekranaOLED
Refresh Rate120 Hz
Androidne
Digitalni tjunerDVB-T2/C/S2 x 2
Analogni tjunerda
Slika
grafički procesor: Neural Quantum Processor 4K
proširen prostor boja
HDR (High Dynamic Range): Quantum HDR OLED plus
HDR 10+: sertifikat (Adaptive HDR10+ & HDR10+ GAMING)
HLG (Hybrid Log Gamma)
kontrast: samosvetleći pikseli
boja: Perceptual Color Mapping
povećanje kontrasta: Motion Xcelerator Turbo Pro
smanjenje buke (Noise reduction)
režim filma
Motion tehnologija: Motion Xcelerator
Picture Clarity (jasnoća slike)
stručna kalibracija slike
Smart kalibracija: osnovno
AI Upscale
Filmmaker režim (FMM)
Zvuk
Izlaz za zvuk (RMS): 70 W
Tip zvučnika: 4.2.2CH
Woofer - bass
Dolby Atmos®
Dolby Digital Plus: MS12 5.1ch
Zvuk koji prati pokret: OTS+
Q-Simfonija
Multiroom Link
Aktivno pojačanje glasa
Adaptive Sound+
Blutooth Audio
Dual Audio pordrška (Bluetooth)
Buds Auto Switch
WiFi5
Bluetooth 5.2
LAN
Priključci
HDMI x 4
USB x 3
RJ-45 LAN
Digitalni Audio izlaz (optički)
RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz): 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/2
CI+(1.4)
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI (High Frame Rate support)4K 144 Hz (for HDMI 1/2/3/4)
Tap View
Video komunikacijaGoogle meet
Multi-Viewdo 2 video-zapisa
Sound Wall
Podrška za mobilnu kameru
Pokretanje aplikacije (App Casting)
Ambient Mode+
Wireless DEX
Cloud servicesMicrosoft 365
Smart TV mogućnosti
Daljinska glasovna kontrola TV-a
Web browser
SmartThings
Media Home
Game
Auto Game režim
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
okružujući zvuk
ultraširoki prikaz igre
HGiG
Detekcija osvetljenosti/boje
Natpis (titlovi)
EPG
OSD jezik28 evropskih jezika + ruski jezik (samo u EE, LV, LT)
Teletext (TTX)
One Connect BoxOne Connect (Y23 4K)
MBR podrška
Eko senzor
Energetska klasaF
Potrošnja energije131 kWh/1000 h
NapajanjeAC 220 - 240 V ~ 50/60 Hz
VESA standard400 x 400
Dimenzije sa postoljem1716,6 x 1048,1 x 286,4 mm
Dimenzije bez postolja1716,6 x 984,1 x 11,2 mm