LG 43UR78003LK
LG 43UR78003LK
LG 43UR78003LK
LG 43UR78003LK
LG 43UR78003LK
Cena za online poručivanje 36.999,00
Dijagonala
Šifra
98208
Brand
LG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
Poslednji komad
LG DLED televizor 43UR78003LK Smart 4K
Dijagonala ekrana43 (109 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaDirect LED
Operativni sistemWeb OS 23
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Slika
α5 AI Processor 4K Gen6
osvežavanje: 60 Hz
odnos stranica: 16:9
High Dynamic Range (HDR)
4K HDR10 Pro
Zvuk
20 W
2.0 ch
Dolby Digital
clear voice Pro
WiFi 802.11ac, DLNA
Bluetooth 5.0
LAN
Priključci
3 x HDMI
2 x USB
RJ-45
digitalni audio izlaz (optički)
CI+
HDMI-CEC
HDMI eARC
Smart
Upravljanje glasom
ThinQ AI
WebOS
ALLM
Simplink
Airplay 2
Veb pretraživač
Netflik
HBO Max
Disney+
Apple TV
Amazon Prime
HGIG Mode, Optimizator igara
Elektronski programski vodič (EPG)
Automatsko programiranje
Eko režim
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije54 kWh/1000h
Dimenzije sa postoljem967 x 621 x 200 mm
Dimenzije bez postolja967 x 564 x 57,1 mm