| FOX DLED televizor 75WOS630E Smart 4K | |
| Dijagonala | 75" (190 cm) |
| Rezolucija | UHD 4K (3840 x 2160 pix) |
| Tehnologija ekrana | TFT sa aktivnom matricom |
| Pozadinsko osvetljenje | DIRECT LED (DLED) |
| Procesor | ARM Cortex-A55 Quad Core |
| Memorija | 8 GB, RAM 1,5 GB |
| Operativni sistem | WebOS 5.0 |
| Smart TV | da |
| Andriod | ne |
| Tjuner | ATV/DTV-C,T,T2,S,S2 |
| Dinamički kontrast | ULTRA KONTRAST |
| Osvetljenost ekrana | 280 cd |
| Vreme odziva | 8 ms |
| Pokretna rezolucija | 1000 RMR |
| Ugao gledanja | 178° |
| HDR10/HLG tehnologija | |
| Snaga zvučnika | 2 x 10 W |
| Dolby Audio i Ultra Surround | |
| WiFi (2,4/5 GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac) | |
| Bluetooth | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI 2.0 x 3 | |
| USB x 2 | |
| AV-in | |
| L,R audio in | |
| RJ-45 | |
| optički digitalni audio izlaz | |
| izlaz za slušalice | |
| Podržava | deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom |
| Podržava | magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta |
| Podržava glasovne komande i ThinQ AI | |
| Podržava | bežičnu tastaturu i miša |
| Netflix, You Tube, Prime Video | |
| Hbb tv 2.0 | |
| PVR – funkcija snimanja sadržaja | |
| Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom | |
| Energetska klasa | G |
| Potrošnja energije | 172 kWh/1000 h |
| VESA standard | 200 x 400 |
| Postolje | metalne nogice |
| Raspon postolja (ŠxD) | 150 x 30 cm |
| Dimenzije sa postoljem | 1680 x 1030 x 300 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1680 x 965 x 80 mm |