FOX 65WOS625D
FOX 65WOS625D
FOX 65WOS625D
FOX 65WOS625D
FOX 65WOS625D
MP cena: 56.999,00 Cena za online poručivanje 47.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 9.000,00
Dijagonala
Šifra
102884
Brand
FOX
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
Poslednji komad
FOX DLED televizor 65WOS625D Smart 4K
Dijagonala65" (165 cm)
RezolucijaUHD 4K 3840 x 2160
Tehnologija ekranaTFT sa aktivnom matricom
Pozadinsko osvetljenjeDIRECT LED (DLED)
Quad coreARM Cortex-A55 quad core
Memorija8 GB/RAM 1,5 GB
Smart TVda
Operativni sistemWebOS 6.0
TunerATV/DTV-C,T,T2,S,S2, HEVC H.265
Slika
HDR10/HLG tehnologiju
dinamički kontrast: ULTRA KONTRAST
osvetljenost ekrana: 250 cd
vreme odziva: 8 ms
pokretna rezolucija: 1000 RMR
ugao gledanja: 178 stepeni
osvežavanje: 60 Hz
Snaga zvučnika2 x 10 W