FOX 42DTV230E
FOX 42DTV230E
FOX 42DTV230E
FOX 42DTV230E
FOX 42DTV230E
Cena za online poručivanje 16.999,00
Dijagonala
Šifra
93205
Brand
FOX
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
42" [ 107 cm ]
Rezolucija ekrana
1920 x 1080 (Full HD)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
ne
VESA standard
200 x 200
FOX DLED televizor 42DTV230E
Diagonala ekrana42" (106 cm)
RezolucijaFULL HD (1920 x 1080)
Vrsta ekranaDirect LED
Smart TVne
Androidne
Vrsta sprejemnikaDVB-T2/C/S2
Osveževanje slike60 Hz
Audio snaga2 x 8 W RMS