FOX 42ATV130E
FOX 42ATV130E
FOX 42ATV130E
FOX 42ATV130E
FOX 42ATV130E
Cena za online poručivanje 15.999,00
Dijagonala
Šifra
101282
Brand
FOX
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
42" [ 107 cm ]
Rezolucija ekrana
1920 x 1080 (Full HD)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
ne
HDR podrška
da
FOX DLED televizor 42ATV130E
Dijagonala42″ (107 cm)
RezolucijaFull HD 1920 x 1080 pix
Tehnologija ekranaTFT sa aktivnom matricom
Pozadinsko osvetljenjeDIRECT LED (DLED)
TunerATV
Dinamički kontrastMEGA KONTRAST
Osvetljenost ekrana280 cd
Vreme odziva8 ms
Osvežavanje60 Hz
Pokretna rezolucija600 RMR
Ugao gledanja178 stepeni
Audio izlazna snaga20 W (2 x 10 W)