MOTOROLA Edge 70 12GB/512GB Gadget Grey
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 73.999,00 Cena za online poručivanje 64.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 9.000,00
Dostupne boje
Napomena: Punjač (uređaj za punjenje) nije uključen u pakovanje. Preporučeni uređaj za punjenje: USB punjač snage 68W. Preporučene punjače možete pogledati na stranici Punjači.
5 - 68W USB PD
Napomena: Ovaj uređaj podržava USB PD brzo punjenje.
Šifra
132106
Brand
MOTOROLA
Energetski razred:
a
RAM memorija
12 GB
Boja
siva
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Veličina ekrana
6,67"
Operativni sistem
Android
Bežično punjenje
da
Motorola mobilni telefon Edge 70 12GB/512GB Gadget Grey
Dizajnmonoblok
Dijagonala ekrana6,67"
RezolucijaSuper HD 2712 x 1220 pix
Tip ekranapOLED, HDR10+, 120Hz, 4500 nits, 1B boja, 20:09, 446ppi
SGS Blue Light Reduction sertifikacija
SGS Motion Blur Reduction sertifikacija
Pantone™ validirane boje
Pantone SkinTone™ validirano
100% DCI-P3 boje
10-bit, Preko milijardu nijansi boja
Corning® Gorilla® Glass 7i
SIM slotDual SIM (Nano-SIM + eSIM)
Operativni sistemAndroid™ 16
ProcesorOcta-core (1x 2,8 GHz Cortex-720 & 4x 2,4 GHz Cortex-720 & 3x 1,8 GHz Cortex-520)
ČipsetQualcomm SM7750-AB Snapdragon 7 Gen 4 (4 nm)
GrafikaAdreno 722
RAM memorija12 GB LPDDR5X
Interna memorija512 GB uMCP
Proširenje interne memorije
Zadnja kamera50 + 50 Mpix
50 Mpix, f/1,8, 24mm (wide), 1/1,56", 2,0µm, multi-directional PDAF, OIS
50 Mpix, f/2,0, 12mm, 120° (ultrawide), 1/2,76", 1,28µm Quad Pixel, PDAF
LED flash, HDR, panorama, 30x Super Zoom
Video: 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS
Prednja kamera50 Mpix
50 Mpix, f/2,0, (wide), 1,28µm Quad Pixel
Video: 4K@30fps, 1080p@30/120fps
Senzori
čitač otiska prsta na ekranu
otključavanje licem
akcelerometar
žiroskop
SAR senzor
čvorište senzora
magnetometar (e-kompas)
senzor blizine
Senzor ambijentalne svetlosti
Wi-Fi 6E 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2,4/5/6 GHz, Wi-Fi hotspot
Bluetooth 5.4
GPS, AGPS, LTEPP, SUPL, Glonass, Galileo
NFC
USB Type-C (2.0)
Izlaz za slušalice 3,5 mm
2 mikrofona
Dva stereo zvučnika, Dolby Atmos®
Glasovna kontrolaGoogle Gemini
TastaturaTouch
BaterijaSilicon-Carbon, 4800 mAh
Snaga punjenja
68 W TurboPower™
15 W bežično
Vreme rada
do 29 sati neprekidne reprodukcije videa
do 8 sati snimanja 4K videa
do 66 sati strimovanja muzike
do 10 sati korišćenja društvenih mreža
trajanje baterije do 50 sati
Mreže
2G mreža
3G mreža
4G (LTE)
5G
Zadnja stranasilikonska završna obrada inspirisana najlonom
Okviraluminijum avionskog kvaliteta
IP69/IP68 vodootpornost
MIL-STD 810H
Dimenzije159 x 74 x 5,99 mm