MOTOROLA Edge 60 12GB/256GB Shamrock
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 47.999,00 Cena za online poručivanje 41.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 6.000,00
Dostupne boje
Napomena: Punjač (uređaj za punjenje) nije uključen u pakovanje. Preporučeni uređaj za punjenje: USB punjač snage 68W. Preporučene punjače možete pogledati na stranici Punjači.
5 - 68W USB PD
Napomena: Ovaj uređaj podržava USB PD brzo punjenje.
Šifra
122295
Brand
MOTOROLA
RAM memorija
12 GB
Boja
zelena
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Veličina ekrana
6,67"
Operativni sistem
Android
Bežično punjenje
ne
Motorola mobilni telefon Edge 60 12GB/256GB Shamrock
Dizajnmonoblok
Dijagonala ekrana6,67"
Rezolucija2712 x 1220 pix
Tip ekranaP-OLED, 1B colors, 120Hz, 720Hz PWM, HDR10+, 4500 nits peak
Corning Gorilla Glass 7i
SIM slotDual SIM (Nano-SIM + eSIM)
Operativni sistemAndroid 15
ProcesorOcta-core (4x 2,5 GHz Cortex-A78 & 4x 2,0 GHz Cortex-A55)
ČipsetMediatek Dimensity 7300 (4 nm)
GrafikaMali-G615 MC2
RAM memorija12 GB
Interna memorija2566 GB
Proširenje interne memorijemicroSD
Zadnja kamera50 + 50 + 10 Mpix
50 Mpix, f/1,8, 24mm (wide), 1/1,56", 1,0µm, multi-directional PDAF, OIS
50 Mpix, f/2,0, 12mm, 122° (ultrawide), 1/2,76", 0,64µm, PDAF
10 Mpix, f2,0, 73mm (telephoto), 1/3,94", 1,0µm, PDAF, 3x optical zoom, OIS
LED flash, HDR, panorama
Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS
Prednja kamera50 Mpix
50 Mpix, f/2,0, (wide), 1,28µm
HDR
Video4K@30fps, 1080p@30/120fps
Senzori
otisak prsta (ispod ekrana, optički)
otključavanje licem
akcelerometar
žiroskop
kompas
senzor blizine
senzor ambijentalnog osvetljenja
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band
Bluetooth
GPS, GLONASS, GALILEO, LTEPP, SUPL
NFC
USB Type-C 2.0, OTG
Stereo zvučnici sa Dolby Atmos
2 mikrofona
TastaturaTouch
Baterija5200 mAh
Snaga punjenja68 W žično
Mreže
2G mreža
3G mreža
4G (LTE)
5G
IP68/IP69 otporan na prašinu i vodu (uranjanje do 1,5 m u trajanju od 30 minuta)
U skladu sa MIL-STD-810H standardom
Dimenzije161 x 73 x 7,9 mm