| VOX DLED televizor 75VYU684 Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 75" (190 cm) |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 pix |
| Tip osvetljenja | DLED |
| Operativni sistem | VIDA OS |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| H.265 | |
| Slika | |
| osvežavanje: 60 Hz | |
| 1,07B boja | |
| HLG | |
| HDR | |
| Zvuk | |
| Snaga zvučnika: 2x15 W (Max) | |
| Dolby Audio | |
| WiFi | da |
| Bluetooth | da |
| LAN | da |
| Priključci | |
| HDMI 2.0 x 3 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| Mini AV | |
| Ethernet (RJ-45) | |
| COAXIAL | |
| Optical out (Version sound) | |
| Headphone output coax | |
| CI+ | |
| HDMI CEC CI+ / PCMCIA | |
| Smart | |
| VIDA store | |
| Web Browser | |
| YouTube | |
| Netflix | |
| Prime video | |
| EON | |
| Disney+ | |
| Deezer | |
| Plex | |
| PVR | |
| Basic Hotel Mod | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 127 kWh/1000h |
| VESA standard | 300 x 400 |
| Dimenzije sa postoljem | 1668 x 1027 x 333 mm |