VOX 43WOS684BF
VOX 43WOS684BF
Cena za online poručivanje 25.999,00
Šifra
117265
Brand
VOX
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
1920 x 1080 (Full HD)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Operativni sistem
WebOS
VOX televizor 43WOS684BF
Dijagonala ekrana43" (109 cm)
Rezolucija ekrana1920 x 1080 pix (Full HD)
Tehnologija ekranaDirect LED slim
Operativni sistemWebOS
Smart TVda
TjunerDVB-T/C/T2/S/S2
Slika
Odziv: 60 Hz
HDR: da
HLG: da
H.265 HEVC: da
Zvuk
Zvučnici: 2 x 10 W RMS
Dolby Audio: da
WiFida, ugrađen
Priključci
3 x HDMI
2 x USB
2 x ulaz kabl/antena
1 x A/V ulaz
1 x Audio izlaz za slušalice
1 x SPDIF izlaz
1 x LAN RJ45
1 x CI + / PCMCIA slot
Smart aplikacijeNetflix, Amazon prime video, YouTube ...
PVRda
Miracast / Display Shareda
VESA montaža200 x 200
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije45 kWh/1000h
Dimenzije sa postoljem955,2 × 206,8 × 605,3 mm
Dimenzije bez postolja955,2 × 89,4 × 556,2 mm