TESLA Q43E655GUS
TESLA Q43E655GUS
TESLA Q43E655GUS
TESLA Q43E655GUS
TESLA Q43E655GUS
MP cena: 33.999,00 Cena za online poručivanje 28.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 5.000,00
Šifra
135371
Brand
TESLA
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Tesla QLED televizor Q43E655GUS Smart 4K
Dijagonala ekrana43" (109 cm)
Rezolucija ekrana4K UHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaQLED, 10bit, VA
Operativni sistemGOOGLE TV
Smart TVda
CPUARM cortex - quad core A55 @ 1500 MHz
GPUMali G52
MemorijaRAM 2 GB/64 GB
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerDA
Slika
nativna brzina osvežavanja: 60 Hz
osvetljenost: 380 cd/m2
dinamički kontrast: 5000:1
ugao gledanja (H/V): 170°/170°
vreme odziva: 6,5 ms
HDR
HLG
Dolby Vision
MEMC
unapred definisani režimi slike
korisnički režim slike
režim slike za uštedu energije
podešavanja veličine slike
smanjenje šuma (DNR)
MPEG NR
lokalna kontrola kontrasta
režim igre
režim računara
Zvuk
audio snaga: 2 x 12 W box zvučnici
unapred definisani režimi zvuka
korisnički režim zvuka
balans
ekvilajzer
Dolby obrada
Dolby Atmos
WiFi2,4/5 GHz
Bluetooth5.1
LANda
Priključci
3 x HDMI 2.0
2 x USB 2.0
1 x Composite AV
1 x RF In
1 x LNB In
1 x RJ-45
1 x SPDIF
1 x CI+
HDMI CEC
HDMI ARC
Smart
Google asistent
Bluetooth daljinski upravljač
glasovna kontrola
Google Cast
HBBTV
pre-instalirane app: Gogle Play, Netflix, Prime video, YouTube
podržane app: Deezer, Spotify, YouTube kids, VLC player, KODI, Disney+, MAX
Media player
Dugmad za hardversku kontrolu
Vremenski pomak
Višejezični OSD
Tajmer za spavanje
LCN
NTFS USB podrška
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije50 kWh/1000h
Napajanje100-240 V, 50/60 Hz
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem956 x 602 x 225 mm
Dimenzije bez postolja956 x 556 x 78 mm