TESLA O55S949GUS
TESLA O55S949GUS
TESLA O55S949GUS
TESLA O55S949GUS
TESLA O55S949GUS
MP cena: 123.999,00 Cena za online poručivanje 99.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 24.000,00
Šifra
124668
Brand
TESLA
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
OLED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Tesla televizor O55S949GUS
Dijagonala ekrana55" (139 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaOLED 10 bit, 120Hz, osvetljenost: 150, Pik 500, HDR10% 900 cd/m2, Vreme odziva: 0,1 ms
Operativni sistemGOOGLE TV
Smart TVDa
TjunerDVB-T/T2/C/S/S2
RAM memorija/Interna memorija3 GB / 32 GB
CPURM cortex - quad core A73, 1500MHz
GPUA Mali G52MC1
Funkcije
HW kontrolni dugmić
Time Shift
Višejezični OSD
Tajmer za spavanje
HDMI CEC
HDMI ARC
LCN
HBBTV
Google assistant
Bluetooth daljinski
Kontrola glasom
Far-Field funkcija
Chromecast
Senzor svetla
Senzor pokreta
RGB svetlosni režim
Daljinski sa zvukom
Slika
Predefinisani režimi slike
Korisnički režimi slike
Režim slike za uštedu energije
Podešavanja veličine slike
Smanjenje šuma (DNR)
MPEG NRDA
Kontrola lokalnog kontrasta
Adaptivna kontrola osvetljenja
DI FILM režim
Režim za igre
PC režim
HDR
HLG
Dolby Vision
Film Maker režim
MEMC
Zaštita očiju
Zvuk
Snaga zvučnika: 2X12W (srednji) + 2X10W (visoki) + 20W (woofer)
Predefinisani zvučni režimi DA
Korisnički režim zvuka
Balans
EqualizerDA
Dolby AtmosDA
Dolby Audio
WiFi2.4Ghz/5Ghz
Bluetooth5.1 (podrška za slušalice, zvučnike, gamepad...)
LANDa
Priključci
2 x HDMI 2.1
2 x HDMI 2.0
2 x USB
1 x LAN
Smart
Gogle Play, Netflix, Prime video, YouTube, Media player…
Ostalo
Podržani formati slika: JPG, PNG, BMP
Podržani audio formati: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (samo video), LPCM (samo audio)
Podržani video formati: .avi/.mp4/.mpg/.mkv/.mov/.dat/.vob/. rm/.rmvb/.ts
Podrška za NTFS USB DA
Podrška za titlove DA
Vesa standard: 300 x 200 mm
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije76 kWh/1000h
Dimenzije sa postoljem1227 x 776 x 292 mm
Dimenzije bez postolja1227 x 710 x 54 mm