TESLA 85E645BUW
TESLA 85E645BUW
TESLA 85E645BUW
TESLA 85E645BUW
TESLA 85E645BUW
Cena za online poručivanje 104.999,00
Šifra
124666
Brand
TESLA
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
85" [ 216 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
Poslednji komad
Tesla televizor 85E645BUW Smart 4K
Dijagonala ekrana85" (216 cm)
Rezolucija ekranaUHD 3840 x 2160 pix 4K
Tehnologija ekrana10 bit VA
Operativni sistemwebOS
MemorijaRAM 1,5 GB / 8 GB
CPU2xCA75 @ 1,0 GHz, 2xCA55 @ 1,0 GHz
GPUMali G31 MP2 - High speed
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T/T2/C/S/S2
DVB-T2 kodekH264, H265
Analogni tjuner
Slika
Osvežavanje ekrana: 60 Hz
Osvetljenost: 670 cd/m2
Dinamički kontrast: 6100:1
Ugao gledanja (H/V): 170°/170°
Vreme odziva: 6,5 ms
Predefinisani režimi slike User/Cinema/Vivid/Game
HDR režim slike: Standard/Cinema/Game/Vivid
Veličina slike: Auto/16:9/4:3/Panorama/Zoom
Smanjenje šuma
Nivo crne boje
HDR10
HLG
Udobnost za oči
Trenutni odziv za igre
Real cinema
TruMotion/MEMC
Zvuk
audio snaga: 2 x 12 W box zvučnici
režim zvuka: Standard/Cinema/Clear Voice III/Music/Game
balans
ekvilajzer
Dolby obrada
Ultra Surround
WiFi 2,4/5 GHz
Bluetooth 5.0
LANda
Priključci
3 x HDMI 1.4
2 x USB 2.0
1 x kompozitni AV ulaz
1 x RF ulaz
1 x LNB ulaz
1 x RJ-45
1 x Digitalni audio izlaz SPDIF (optički)
1 x izlaz za slušalice
1 x CI+
HDMI CEC
HDMI ARC
Smart
preinstalirane aplikacije za Smart TV: YouTube, Netflix, Prime video
Web browser
Content store
Smartphone aplikacija
deljenje zvuka
Miracast
AirPlay
Home kontrolna tabla
Gejming kontrolna tabla
мagičniljinski priprema
ThinQ AI glasovne komande
HW kontrolna dugmad
Promena vremena
PVR
HBBTV
LCN
Višejezični OSD
Tajmer za spavanje
Hotelski režim
NTFS USB podrška
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije155 kWh/1000h
NapajanjeAC 100-240 V, 50/60 Hz
VESA standard200 x 200
Dimenzije postolja1524 x 400 mm
Dimenzije sa postoljem1891 x 1115 x 400 mm
Dimenzije bez postolja1891 x 1080 x 100 mm