TESLA 50E655BUS
TESLA 50E655BUS
TESLA 50E655BUS
TESLA 50E655BUS
TESLA 50E655BUS
Cena za online poručivanje 31.999,00
Šifra
122174
Brand
TESLA
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
50" [ 127 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Tesla DLED televizor 50E655BUS Smart 4K
Dijagonala ekrana50" (127 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaDLED, 10bit, VA
Operativni sistemGOOGLE TV
Smart TVda
CPUARM cortex Quad-Core A55 @ 1500 MHz
GPUMali G52
TjunerDVB-T/T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje ekrana 60Hz
HDR10
HLG
vreme odziva: 6,5 ms
osvetljenost: 260 cd/m2
kontrast: 5000:1
ugao gledanja: 170°/170°
unapred definisani režimi slike
korisnički režim slike
režim slike za uštedu energije
podešavanje veličine slike
smanjenje šuma (DNR)
MPEG smanjenje šuma
lokalna kontrola kontrasta
gejming režim
PC režim
Dolby Vision
MEMC
Zvuk
audio snaga: 2 x 12 W box zvučnici
unapred definisani zvučni režimi
korisnički zvučni režim
balans
ekvilajzer
Dolby obrada
Dolby Atmos
WiFi 2,4/5 GHz
Bluetooth 5.1
LANda
Priključci
3 x HDMI 2.0
2 x USB 2.0
kompozitni AV ulaz
RF ulaz
LNB ulaz
RJ-45
digitalni audio izlaz SPDIF (optički)
CI+
HDMI CEC
HDMI ARC
Smart
kontrola glasom
preinstalirane aplikacije: Gogle Play, Netflix, Prime video, YouTube, Media player
podržane aplikacije Deezer, Spotify, YouTube kids, VLC player, KODI, Disney+, MAX
Google asistent
Google Cas
HBBTV
NTFS USB podrška
Višejezični OSD
Tajmer za spavanje
HW kontrolna dugmad
Promena vremena
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije53 kWh/1000h
Napajanje100-240 V, 50/60 Hz
VESA standard200 x 300
Dimenzije postolja546 x 316 mm
Dimenzije sa postoljem1110 x 689 x 316 mm
Dimenzije bez postolja1110 x 639 x 79 mm