TESLA 43E655BFS
TESLA 43E655BFS
TESLA 43E655BFS
TESLA 43E655BFS
TESLA 43E655BFS
Cena za online poručivanje 23.999,00
Šifra
133768
Brand
TESLA
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
1920 x 1080 (Full HD)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Tesla DLED televizor 43E655BFS Smart
Dijagonala ekrana43" (109 cm)
Rezolucija ekrana1920 x 1080 pix
Tip osvetljenjaDLED
Tehnologija ekranaIPS
ProcesorARM cortex - quad core A55 @ 1450MHz
GrafikaMali G31 MP2
Memorija1 GB RAM/ 64 GB
Operativni sistemGOOGLE TV
Smart TV
Androidne
TjunerDVB-T/T2/C/S/S2
Analogni tjuner
Slika
nativna brzina osvežavanja 60 Hz
osvetljenost: 270 cd/m2
dinamički kontrast: 5000:1
ugao gledanja (H/V): 178°/178°
vreme odziva 8 ms
HDR
HLG
unapred definisani režimi slike
korisnički režim slike
režim slike za uštedu energije
podešavanja veličine slike
smanjenje šuma (DNR)
MPEG NR
lokalna kontrola kontrasta
režim igre
režim računara
Zvuk
Audio snaga: 2 x 10 W box zvučnici
unapred definisani režimi zvuka
korisnički režim zvuka
Balance
Equalizer
Dolby Processing
WiFi2,4/5GHz
Bluetooth5,1
LANsa
Priključci
3 x HDMI 1.4
2 x USB 2.0
Compositni AV ulaz
RF ulaz
LNB ulaz
Digitalni audio izlaz SPDIF
CI+
HDMI CEC
HDMI ARC
Smart
Google asistent
Bluetoothljinski upravljač
Glasovna kontrola
HBBTV
unapred instalirane aplikacije: Gogle Play, Netflix, Prime video, YouTube, Media player…
podržane aplikacije: Deezer, Spotify, YouTube kids, VLC player, KODI, Disney+, MAX…
HW kontrolni tasteri
Time Shift
Višejezični OSD
Sleep Time
Hotel mode (Opciono)
NTFS USB podrška
VESA standard200 x 100
Dimenzije sa postoljem955 x 605 x 220 mm
Dimenzije bez postolja955 x 553 x 65 mm
Dimenzije pakovanja1055 x 635 x 94 mm