TESLA 32E325BH
TESLA 32E325BH
TESLA 32E325BH
TESLA 32E325BH
TESLA 32E325BH
Cena za online poručivanje 12.999,00
Šifra
90581
Brand
TESLA
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
32" [ 81 cm ]
Rezolucija ekrana
1366 x 768 (HD Ready)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
ne
VESA standard
200 x 100
Tesla televizor 32E325BH
Veličina ekrana32" (81 cm)
Rezolucija ekrana1366 x 768 pix
Vrsta ekrana8 bit IPS
Brzina osvežavanja60 Hz
Vreme odziva8 ms
Osvetljenje180 cd/m2
Dinamički kontrast3000:1
Ugao gledanja (H/V)178°/178°
Smart TVne
Androidne
Vrsta tuneraDVB-T/T2/C/S/S2
DVB-T2 kodekH264, H265
Slika
unapred definisani režimi slike
režim korisničke slike
podešavanje veličine slike
smanjenje buke
HDMI režim
kontrola pozadinskog osvetljenja
Zvuk
audio snaga: 2 x 10 W
unapred definisani režimi zvuka
korisnički režim zvuka
balans
ekvilajzer
Dolbi Processing
Podržani formati
video: .avi/.mp4/.mpg/.mkv/.mov/.dat/.vob/.rm/.rmvb/.ts
audio: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (video only), LPCM (audio only)
slike: JPG, PNG, BMP
WIFIne
Bluetoothne
LANne
Priključci
HDMI x 3
USB x 2
RF In
LNB In
kompozitni AV In
Digital Audio Output SPDIF
CI
HDMI CEC
HDMI ARC
LCN
HW kontrolna dugmad
Vremenski pomak
PVR
EPG
Višejezični OSD
Tajmer za isključivanje
Hotelski režim
Energetska klasaE
Potrošnja energije26 kWh/1000 h
Potrošnja56 W (max)
Potrošnja u Standby režimu0,5 W
VESA standard200 x 100
Dimenzije732 x 434 x 82 mm