| Sony OLED televizor XR77A83KAEP Smart 4K | |
| Veličina ekrana | 77" (195 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K 3840 x 2160 pix |
| Vrsta ekrana | OLED |
| Ugrađena memorija | 16 GB |
| Smart TV | da |
| Android | da |
| Tjuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Slika | |
| brzina osvežavanja ekrana: 100 Hz | |
| kompatibilnost sa HDR-om (Velikim dinamičkim opsegom): da (HDR10, HLG, Dolby Vision) | |
| procesor za sliku: Cognitive Processor XR | |
| poboljšavanje prikaza pokreta (izvorno HZ): XR OLED Motion, automatski režim | |
| NETFLIX calibrated mode | |
| Zvuk | |
| snaga audio izlaza: 20W + 10W + 10W + 10W + 10W | |
| vrsta zvučnika: Acoustic Surface Audio+ | |
| konfiguracija zvučnika: Pokretač x 3 , niskotonac x 2 | |
| Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos | |
| DTS digitalni okružujući zvuk | |
| kompenzacija položaja za prostoriju i korisnika | |
| funkcija Voice Zoom (približavanje zvuka) 2 | |
| povećavanje rezolucije 3D okružujućeg zvuka | |
| režimi zvuka: Standardno, Dijalog, Bioskop, Muzika, Sport, Dolby Audio | |
| sinhronizovanje centra za akustiku: da (Sony kompatibilan soundbar) | |
| spremno za 3D okružujući zvuk na slušalicama | |
| Wi-Fi Certified 802.11a/b/g/n/ac, 2,4/5 GHz (za Wi-Fi Direct | samo 2,4 GHz) |
| BLUETOOTH 4.2 | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 4 (4 sa bočne strane) | |
| USB x 2 (sa strane) | |
| RF (zemaljsku/kablovsku) ulazi: 1 (sa strane) | |
| IF (satelitski) ulazi: 2 (sa strane) | |
| Kompozitni video: Hibridni sa ulazom S-Center zvučnika x 1 (sa strane, mini-utikač) | |
| Digitalni audio izlazi x 1 (sa strane) | |
| RJ-45 (LAN) x 1 (sa strane) | |
| CI+ | |
| Bravia sync (uključujući HDMI-CEC) | |
| HDMI audio return channel (ARC) | |
| Funkcije navedene u HDMI 2.1 | 4K120/eARC/VRR/ALLM |
| Chromecast built-in | |
| Apple airplay | |
| Apple homekit | |
| Funkcija kamere | da (aplikacije fotoaparata) |
| Snimanje na USB čvrsti disk | da (1 snim.) (izuzev Italije) |
| Glasovna pretraga | (Glasovna pretraga) da/(ugrađeni mikrofon) da |
| Ugrađeni prekidač za mikrofon | |
| Elektronska programska šema (EPG) | |
| Internet pregledač | Vewd |
| Prodavnica aplikacija | da (Google Play prodavnica) |
| Tajmer za uključivanje/isključivanje | |
| Merač vremena za isključivanje | |
| Teletekst | |
| Titl | |
| Automatska kalibracija uz CALMAN® | |
| Funkcije za PlayStation®5 | |
| automatsko mapiranje hdr tona | |
| automatski režim slike prema žanru | |
| Režim za uštedu energije/režim isključenog pozadinskog osvetljenja | |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energija | 121 kWh/1000h |
| Napajanje | 220 V – 240 V/50 Hz |