SONY KD55X85LAEP
SONY KD55X85LAEP
SONY KD55X85LAEP
MP cena: 134.999,00 Cena za online poručivanje 99.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 35.000,00
Šifra
98894
Brand
SONY
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Android
Sony televizor KD55X85LAEP
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 (4K UHD) pix
Tehnologija ekranaLED
Operativni sistemAndroid TV
Smart TVda
Androidda
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
4k HDR
100/120 Hz
Live Colour tehnologija
Zvuk
2 x 10 W
Bass Reflex, X-Balanced Speaker
Dolby Atmos
DTS
WiFida
Bluetoothda
LANda
Priključci
4 x HDMI
2 x USB
1 x RJ-45
RS232c, CI+, audio
Smart
Amazon Alexa
Google Assistant i Google Play
Apple AirPlay 2
Miracast
glasovna pretraga
Ostalo
VESA standard200 x 200 mm
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije76 kWh/1000h
Dimenzije sa postoljem1228 x 784 x 336 mm
Dimenzije bez postolja1228 x 709 x 336 mm