SONY K65XR55B.CEI
SONY K65XR55B.CEI
SONY K65XR55B.CEI
SONY K65XR55B.CEI
SONY K65XR55B.CEI
SONY K65XR55B.CEI
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 189.999,00
Šifra
123677
Brand
SONY
Energetski razred:
d
Tehnologija ekrana
Mini LED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Sony Mini LED televizor K65XR55B.CEI Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840x2160 pix
Tehnologija ekranaMini LED
Operativni sistemGoogle TV™
Ugrađena memorija32 GB
Smart TVda
Tjuner2 x DVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 120 Hz
XR procesor
poboljšavanje boja: XR TRILUMINOS PRO™, Tehnologija Live Colour™
poboljšavanje jasnoće: XR Clear Image
poboljšavanje kretanja: XR Motion Clarity, automatski režim
Zvuk
snaga audio izlaza: 10 W + 10 W + 10 W + 10 W
vrsta zvučnika: Acoustic Multi-Audio, Visokotonac za pozicioniranje zvuka/X-Balanced Speaker
konfiguracija zvučnika: Pun opseg (Bass Reflex) x 2, visokotonac x 2
Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
DTS Digital Surround, DTS Express, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS:X
kompenzacija položaja za prostoriju i korisnika
Voice Zoom 3
povećavanje rezolucije 3D okružujućeg zvuka
sinhronizovanje centra za akustiku: da (Sony kompatibilan soundbar)
Kamerabravia Cam3(opcija)
Funkcija kamereda 3 (aplikacije fotoaparata)
Wi-Fi 6 (2,4/5/6 GHz)
Bluetooth 5.3
LANda
Priključci
4 x HDMI (4 sa bočne strane)
2 x USB (sa strane)
1 x RF (zemaljsku/kablovsku) (sa strane)
2 x IF (satelitski) (sa strane)
1 x RJ-45 (sa strane)
1 x Digitalni audio izlaz (sa strane)
1 x CI+
HDCP 2.3 (za HDMI™ 1/2/3/4)
BRAVIA SYNC (UKLJUČUJUĆI HDMI-CEC)
Funkcije navedene u HDMI 2.14K120/eARC/VRR/ALLM/SBTM
HDMI Audio Return Channel (ARC)da (eARC/ARC)
CHROMECAST BUILT-IN
APPLE AIRPLAY
APPLE HOMEKIT
Smart
(Glasovna pretraga) da/(Ugrađeni mikrofon) da
Internet pregledač
višestruki prikaz igranja na usluzi YouTube
Google Play prodavnica
Snimanje na USB čvrsti disk
Ugrađeni prekidač za mikrofon
Elektronska programska šema (EPG)
Tajmer za uključivanje/isključivanje
Merač vremena za isključivanje
Teletekst
Automatska kalibracija uz CalMAN®
Automatsko mapiranje HDR tona
Automatski režim slike prema žanru
Energetska klasaD
Potrošnja električne energije66 kWh/1000h
VESA standard300 x 300
Dimenzije sa postoljem1447 x 832 x 58 mm
Dimenzije bez postolja1447 x 862 x 345 mm