SONY K65S35B.CEI
SONY K65S35B.CEI
SONY K65S35B.CEI
SONY K65S35B.CEI
SONY K65S35B.CEI
Cena za online poručivanje 112.999,00
Šifra
120714
Brand
SONY
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Sony DLED televizor K65S35B.CEI Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaDirect LED
Operativni sistemGoogle TV™
Ugrađena memorija16 GB
Smart TVda
Androidda
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
brzina osvežavanja: 50 Hz
tip prigušenja pozadinskog osvetljenja: Zatamnjivanje po ivicama
PROCESOR: 4K HDR Processor X1™
Dynamic Contrast Enhancer
TRILUMINOS PRO™, Tehnologija Live Colour™
4K X-Reality™ PRO
Motionflow™ XR 200/240 Hz (izvorno 50/60 Hz)
HDR10, HLG, Dolby Vision
Zvuk
Snaga audio izlaza: 10 W + 10 W
Konfiguracija zvučnika: pun opseg (Bass Reflex) x2
Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
DTS Digital Surround, DTS Express, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS:X
Wi-Fi 6
Bluetooth5.3
LANda
Priključci
4 x HDMI (sa strane)
2 x USB (sa strane)
1 x Ulaz za RF (sa strane)
1 x Ulaz IF (sa strane)
1 x RJ 45 (sa strane)
1 x Digitalni audio izlaz (sa strane)
CHROMECAST BUILT-IN
APPLE AIRPLAY
APPLE HOMEKIT
HDCP 2.3 (za HDMI™ 1/2/3/4)
eARC/ALLM
HDMI Audio Return Channel (ARC)da (eARC/ARC)
Smart
glasovna pretraga: (glasovna pretraga) da/(ugrađeni mikrofon) da
ugrađeni prekidač za mikrofon: da (Centar)
Google Play prodavnica
Snimanje na USB čvrsti diskda (1 snim.) (izuzev Italije)
Elektronska programska šema (EPG)
Control menu
Teletekst
ajmer za uključivanje/isključivanje
Automatsko mapiranje HDR tona
Automatski režim slike prema žanru
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije93 kWh/1000h
Napajanje220 V – 240 V/50 Hz
VESA standard300 x 300
Dimenzije sa postoljemoko 1452 x 909 x 334 mm
Dimenzije bez postoljaoko 1452 x 836 x 72 mm