SAMSUNG UE98DU9072UXXH
SAMSUNG UE98DU9072UXXH
SAMSUNG UE98DU9072UXXH
SAMSUNG UE98DU9072UXXH
SAMSUNG UE98DU9072UXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 329.999,00
Šifra
112009
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
98" [ 249 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Poslednji komad
Samsung LED televizor UE98DU9072UXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana98" (249 cm)
Rezolucija ekrana4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaLED
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 100 Hz
Pokretač slike: Crystal 4K procesor
HDR (High Dynamic Range): HDR
HDR 10+
Kontrast: Megakontrast
Mikro zatamnjenje: UHD zatamnjenje
+Povećanje kontrasta
+Motion Xcelerator 120Hz
+AI Upscale: 4K Upscaling
Supersize Picture Enhancer
Filmmaker režim (FMM)
Zvuk
izlaz za zvuk (RMS): 20 W
tip zvučnika: 2CH
prilagodljiv zvuk: Adaptive Sound
zvuk koji prati predmet: OTS Lite
Q-Simfonija
opis prethodnog odabira zvuka
Multiroom Link
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.2
LANda
Priključci
3 x HDMI
2 x USB-A
RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/1
Ethernet LAN
Digitalni audio izlaz (Optički)
CI+
HDMI (High Frame Rate)4K 120Hz (za HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return ChanneleARC
Anynet+ (HDMI-CEC)
Smart
Bixby
Ugrađeni glasovni asistent: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Web pretraživač
SmartThings
Samsung Health: da (samo za GB,IE)
Univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES)
Multi Device Experience: Mobilni na TV, preslikavanje zvuka, uključivanje bežičnog TV-a, Tap View
Multi-View: do 2 video-zapisa
NFT: Nifty Gateway
Apple AirPlay: da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
Gejming
Auto Game režim
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
VRR
Super Ultraširoki prikaz igre
Mini Map Zoom
FreeSync Premium
HGiG
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
Ugrađeni POP
EPG
IP Control
OSD jezik27 evropskih jezika + ruski jezik (samo ako je povezan sa mrežom u EE, LV, LT)
Eko-senzor
Automatsko isključivanje napajanja
Automatska štednja energije
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije178 kWh/1000h
NapajanjeAC 220-240 V~ 50/60 Hz
VESA standard600 x 400
Dimenzije sa postoljem2181,1 x 1298,2 x 402,3 mm
Dimenzije bez postolja2181,1 x 1244,1 x 63,5 mm