SAMSUNG UE85U8072FUXXH
SAMSUNG UE85U8072FUXXH
SAMSUNG UE85U8072FUXXH
SAMSUNG UE85U8072FUXXH
SAMSUNG UE85U8072FUXXH
SAMSUNG UE85U8072FUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 119.999,00
Šifra
120675
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
85" [ 216 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung LED televizor UE85U8072FUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana85" (216 cm)
Rezolucija ekrana4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaLED
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
Stopa osvježavanja: 50 Hz
stem za obradu slike
Crystal Procesor 4K
HDR (High Dynamic Range): HDR
HDR 10+ podrška
Kontrast: Mega Contrast
Micro Dimming: UHD Dimming
Povećanje kontrasta
Tehnologija pokreta: Motion Xcelerator
AI Upscale: 4K Upscaling
Color Booster
Filmmaker Mod (FMM)
Zvuk
Izlaz za zvuk (RMS): 10 W
Tip zvučnika: 2CH
Zvuk koji prati predmet: OTS Lite
Q-Simfonija
Opis prethodnog odabira zvuka
Prilagodljiv zvuk
WiFi 5
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
3 x HDMI
1 x USB-A
RF ulaz
RJ-45
CI+
HDMI (High Frame Rate)4K 60Hz (za HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return ChanneleARC/ARC
Anynet+ (HDMI-CEC)
Smart
Operativni Sistem: Tizen™ Smart TV
Bixby: da (Glasovno spremno)
Radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Mrežni pretraživač
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote
Samsung Health: da (GB,IE samo)
Univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES)
Mobilni na TV, prenošenje zvuka, Uključeno bežično TV
Apple AirPlay: da (bez Alandskih ostrva, Farskih ostrva, Nizozemskih Antila, San Marina)
Daily+
Storage Share
Click to Search: da (DE, GB, FR, ES, IT)
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Gejming
Auto Game Mod (ALLM)
VRR
HGiG
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
Ugrađeni POP
EPG
IP kontrola
Jezik ekrana (OSD)27 evropskih jezika + ruski (samo kod povezivanja na mrežu u EE, LV, LT)
Eko senzor
Automatska ušteda energije
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije165 kWh/1000h
NapajanjeAC220-240V~ 50/60Hz
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1889,9 x 1132,8 x 326 mm
Dimenzije bez postolja1889,9 x 1083,5 x 77 mm