SAMSUNG UE85M80HAUXXH
SAMSUNG UE85M80HAUXXH
SAMSUNG UE85M80HAUXXH
SAMSUNG UE85M80HAUXXH
SAMSUNG UE85M80HAUXXH
SAMSUNG UE85M80HAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 219.990,00
Šifra
141622
Energetski razred:
d
Tehnologija ekrana
Mini LED
Dijagonala ekrana
85" [ 216 cm ]
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Tizen
Samsung Mini LED televizor UE85M80HAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana85" (216 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaMini LED
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K, L/L'
Slika
osvežavanje - 144 Hz VRR (100 Hz Native)
NQ4 AI Gen2 Processor
HDR (High Dynamic Range) - Mini LED HDR
HDR10+
Auto HDR Remastering
HLG (Hybrid Log Gamma)
kontrast - Mini LED
boja - Pure Color Spectrum
Supreme Mini LED Dimming
pojačivač kontrasta - Real Depth Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 144Hz
filmski režim
slika - HDMI Black Level
vreme odziva - 6,5 ms
ugao gledanja (H/V) - 178°/178°
pametna kalibracija: osnovna
adaptivna slika - AI prilagođavanje
povećanje skale slike - 4K AI povećanje skale
Supersize Picture Enhancer
HDR Brightness Optimizer
Color Booster Pro
Contrast Booster
Filmmaker Mod
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 20 W (10W+10W)
tip zvučnika - 2 ch
Dolby dekoder - MS12 2CH
zvuk za praćenje objekata - OTS Lite
Q-Symphony
deskriptor prethodnog izbora zvuka
Bluetooth Audio
aktivno pojačalo glasa
adaptivni zvuk
AI kontroler zvuka
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
3 x HDMI
1 x USB-A 2.0
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) - 1/1(Common Use for Terrestrial)/1
1 x RJ-45
1 x CI+ (1.4)
HDMI Maximum Input Rate4K 144Hz (for HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return ChanneleARC
Smart
Bixby
glasovna interakcija na daljinu
Google asistent (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
TV Plus - da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Veb pregledač
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-senzorska funkcionalnost / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health - da (samo GB, IE)
Univerzalni vodič - da (GB, FR, DE, IT, ES)
Home
mobilni telefon na TV, prenošenje slike sa TV-a, prenošenje zvuka, bežično uključivanje TV-a
višestruki prikaz - do 2 videa
jednostavno podešavanje
automatsko prebacivanje slušalica
Apple AirPlay - da (bez Olandskih Ostrva, Farskih Ostrva, Holandskih Antila, San Marina
Daily+
Now Brief - glasovna/korisnička detekcija
praćenje vežbanja
višestruka kontrola
deljenje memorije
prevod uživo - da (Nemačka, Velika Britanija, Francuska, Španija, Italija)
generativne pozadine
Google Cast Da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
karaoke mikrofon
AI Fudbalski režim
brzo deljenje
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Gaming
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
VRR
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super Ultra Wide Game View
Game bar
Mini Map Zoom
FreeSync
HGiG
Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
AI Gaming Optimizer
Art Store
ConnectShare™
Embeded POP
EPG
IP kontrola
OSD jezik27 evropskih jezika + ruski (samo pri povezivanju na mrežu u Estoniji, Latviji, Litvaniji)
MBR podrška
Eko senzor
Automatska ušteda energije
Automatsko isključivanje
Energetska klasaD
Potrošnja električne energije100 kWh/1000h
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1889,9 x 1132,8 x 326 mm
Dimenzije bez postolja1889,9 x 1083,5 x 77 mm