SAMSUNG UE85DU8072UXXH
SAMSUNG UE85DU8072UXXH
SAMSUNG UE85DU8072UXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 242.999,00
Šifra
104926
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
85" [ 216 cm ]
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Tizen
Samsung LED televizor UE85DU8072UXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana85 (216 cm)
Rezolucija ekrana4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaDual LED
Slika
osvežavanje: 100 Hz
Crystal Processor 4K
HDR (High Dynamic Range)
podržan HDR 10+
Mega Contrast
Micro Dimming: UHD Dimming
Contrast enhancement
Motion Xcelerator 120 Hz
AI upscaling: 4K upscaling
Filmmaker Mode (FMM
Zvuk
snaga zvuka: 20 W
sistem: 2CH
Adaptive Sound
Q-Symphony
Multi-directional sound in every scene: OTS Lite
Audio Preset Description
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.2
LAN
Priključci
3 x HDMI
2 x USB-A
RF in
Digital audio out optički
CI+
HDMI (High Frame Rate)4K 120Hz (HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return ChanneleARC/ARC
Anynet+ (HDMI-CEC)
Smart
Bixby
Web browser
SmartThings
Apple AirPlay
Mobile to TV, Audio mirroring, Wireless TV on, Tap View
Daily+
HbbTV 2.0.3
Gaming
Automatic low input lag mode
Game Motion Plus
Dynamic black EQ
VRR
Super ultra-wide game view
Mini Map Zoom
FreeSync Premium
HGiG
Embedded POP
EPG
IP Control
OSD jezici
Automatsko isključivanje
Automatska ušteda energije
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije164 kWh/1000h
VESA standard600 x 400
Dimenzije sa postoljem1900,9 x 1129,1 x 396,6 mm
Dimenzije bez postolja1900,9 x 1086,1 x 26,9 mm