SAMSUNG UE85DU7172UXXH
SAMSUNG UE85DU7172UXXH
SAMSUNG UE85DU7172UXXH
SAMSUNG UE85DU7172UXXH
SAMSUNG UE85DU7172UXXH
SAMSUNG UE85DU7172UXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 174.999,00
Šifra
107814
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
85" [ 216 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Poslednji komad
Samsung LED televizor UE85DU7172UXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana85" (216 cm)
Rezolucija ekrana4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaLED
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2CS2
Analogni tjunerda
Podrška za TV ključ
Slika
pokretač slike: Procesor Crystal 4K
osvežavanje: 50 Hz
HDR (High Dynamic Range): HDR
HDR 10+: podrška
kontrast: Megakontrast
mikro zatamnjenje: UHD zatamnjenje
povećanje kontrasta
Motion tehnologija: Motion Xcelerator
AI Upscale: 4K skaliranje
Filmmaker režim (FMM)
Zvuk
izlaz za zvuk (RMS): 20 W
tip zvučnika: 2CH
prilagodljiv zvuk
zvuk koji prati predmet: OTS Lite
Q-Simfonija
opis prethodnog odabira zvuka
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.2
LAN Ethernet
Priključci
3 x HDMI
1 x USB-A
RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/1
1 x RJ-45
1 x CI+(1.4)
HDMI (High Frame Rate)4K 60 Hz (za HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return ChanneleARC/ARC
Anynet+ (HDMI-CEC)
Smart
Bixby: da (spreman za glasovne komande)
Works with AI Speaker: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Web pretraživač
SmartThings
Samsung Health: da (Samo GB i IR)
univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES)
Mobilni na TV, preslikavanje zvuka, uključivanje bežičnog TV-a
Apple AirPlay: da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
Game
Auto Game režim
VRR
HGiG
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
Ugrađeni POP
EPG
IP Control
OSD jezik27 evropskih jezika + ruski jezik (samo ako je povezan sa mrežom u EE, LV, LT)
Eko-senzor
Automatsko isključivanje napajanja
Automatska štednja energije
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije166 kWh/1000h
NapajanjeAC 220-240 V~ 50/60 Hz
VESA standard600 x 400
Dimenzije sa postoljem1677,5 x 1006,3 x 325 mm
Dimenzije bez postolja1677,5 x 962,4 x 61,1 mm