SAMSUNG UE75M80HAUXXH
SAMSUNG UE75M80HAUXXH
SAMSUNG UE75M80HAUXXH
SAMSUNG UE75M80HAUXXH
SAMSUNG UE75M80HAUXXH
SAMSUNG UE75M80HAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 159.990,00
Šifra
141589
Energetski razred:
d
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Tizen
Samsung Mini LED televizor UE75M80HAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana75" (190 cm)
Slika
osvežavanje - 144 Hz VRR (100 Hz Native)
NQ4 AI Gen2 Processor
HDR (High Dynamic Range) - Mini LED HDR
HDR10+
Auto HDR Remastering
Supreme Mini LED Dimming
pojačivač kontrasta - Real Depth Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 144Hz
filmski režim
slika - HDMI Black Level
vreme odziva - 6,5 ms
ugao gledanja (H/V) - 178°/178°
pametna kalibracija: osnovna
adaptivna slika - AI prilagođavanje
povećanje skale slike - 4K AI povećanje skale
Supersize Picture Enhancer
HDR Brightness Optimizer
Color Booster Pro
Contrast Booster
Filmmaker Mod
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 20 W (10W+10W)
Bluetooth Audio
aktivno pojačalo glasa
adaptivni zvuk
AI kontroler zvuka
1 x CI+ (1.4)
HDMI Maximum Input Rate4K 144Hz (for HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return ChanneleARC
Smart
Bixby
glasovna interakcija na daljinu
Google asistent (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
TV Plus - da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Veb pregledač
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-senzorska funkcionalnost / Brzi daljinski upravljač
Home
mobilni telefon na TV, prenošenje slike sa TV-a, prenošenje zvuka, bežično uključivanje TV-a
višestruki prikaz - do 2 videa
jednostavno podešavanje
automatsko prebacivanje slušalica
Apple AirPlay - da (bez Olandskih Ostrva, Farskih Ostrva, Holandskih Antila, San Marina
Daily+
Now Brief - glasovna/korisnička detekcija
praćenje vežbanja
višestruka kontrola
deljenje memorije
prevod uživo - da (Nemačka, Velika Britanija, Francuska, Španija, Italija)
generativne pozadine
AI Fudbalski režim
brzo deljenje
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
VRR
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super Ultra Wide Game View
Game bar
Mini Map Zoom
FreeSync
HGiG
Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
AI Gaming Optimizer
Art Store
Automatsko isključivanje
Energetska klasaD
Potrošnja električne energije83 kWh/1000h
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1668,1 x 1007,9 x 280 mm
Dimenzije bez postolja1668,1 x 957,8 x 77 mm