SAMSUNG UE65M70HAUXXH
SAMSUNG UE65M70HAUXXH
SAMSUNG UE65M70HAUXXH
SAMSUNG UE65M70HAUXXH
SAMSUNG UE65M70HAUXXH
SAMSUNG UE65M70HAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 97.990,00
Šifra
141629
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
Mini LED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung Mini LED televizor UE65M70HAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaMini LED
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K, L/L'
Slika
osvežavanje - 50 Hz
Mini LED Processor 4K
HDR (High Dynamic Range) - Mini LED HDR
HDR10+
HLG (Hybrid Log Gamma)
kontrast - Mini LED
boja - Pure Color Spectrum
Supreme Mini LED Dimming
pojačivač kontrasta - Contrast Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator
filmski režim
slika - HDMI Black Level
vreme odziva - 8 ms
ugao gledanja (H/V) - 178°/178°
povećanje skale slike - 4K povećanje skale
Color Booster
Filmmaker Mod
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 20 W (10W+10W)
tip zvučnika - 2 ch
Dolby dekoder - MS12 2CH
zvuk za praćenje objekata - OTS Lite
Q-Symphony
deskriptor prethodnog izbora zvuka
Bluetooth Audio
adaptivni zvuk
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
3 x HDMI
1 x USB-A 2.0
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) - 1/1(Common Use for Terrestrial)/1
1 x RJ-45
1 x CI+ (1.4)
HDMI Maximum Input Rate4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return ChanneleARC
Smart
Bixby (Voice Ready)
TV Plus - da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Veb pregledač
brzi daljinski upravljač
Samsung Health - da (samo GB, IE)
univerzalni vodič - da (GB, FR, DE, IT, ES)
Home
mobilni na TV, preslikavanje zvuka, bežično uključivanje TV-a
jednostavno podešavanje
Apple AirPlay - da (bez Olandskih Ostrva, Farskih Ostrva, Holandskih Antila, San Marina
Google Cast Da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
karaoke mikrofon
AI Fudbalski režim
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Gaming
Auto Game Mode (ALLM)
VRR
HGiG
Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
ConnectShare™
Embeded POP
EPG
IP kontrola
OSD jezik27 evropskih jezika + ruski (samo pri povezivanju na mrežu u Estoniji, Latviji, Litvaniji)
Teletext (TTX)
MBR podrška
Eko senzor
Automatska ušteda energije
Automatsko isključivanje
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije102 kWh/1000h
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem1444,1 x 882,2 x 222 mm
Dimenzije bez postolja1444,1 x 831,2 x 76,8 mm