SAMSUNG UE55U8092FUXXH
SAMSUNG UE55U8092FUXXH
SAMSUNG UE55U8092FUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 75.999,00 Cena za online poručivanje 42.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 33.000,00
Šifra
124728
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung LED televizor UE55U8092FUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Rezolucija ekranaUHD 3840 x 2160 pix 4K
Tehnologija ekranaLED
Operativni sistemTizen™ Smart TV
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 50 Hz
pokretač slike: Crystal 4K procesor
HDR (visoki dinamički opseg)
HDR 10+: podržano
megakontrast
mikro zatamnjenje: UHD zatamnjenje
povećanje kontrasta
Motion tehnologija: Motion Xcelerator
AI skaliranje: 4K skaliranje
pojačivač boja
Filmmaker režim (FMM)
Zvuk
izlaz za zvuk (RMS): 20 W
tip zvučnika: 2CH
zvuk koji prati predmet: OTS Lite
Q-Simfonija
opis prethodnog odabira zvuka
prilagodljiv zvuk
WiFi 5
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
3 x HDMI
1 x USB-A
RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz): 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/1
1 x RJ.45
1 x CI+(1.4)
HDMI (Visoka brzina kadrova)4K 60Hz (za HDMI 1/2/3)
HDMI audio povratni kanaleARC/ARC
Anynet+ (HDMI-CEC)
Smart
Bixby: da (spreman za glasovne komande)
radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Web pretraživač
SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT-senzora / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health: da (samo GB, IE)
univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES)
mobilni na TV, preslikavanje zvuka, uključivanje bežičnog TV-a
Apple AirPlay: da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
zajedničko skladište
Click to Search: a (DE, GB, FR, ES, IT)
Gejming
Auto Game režim
VRR
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
Ugrađeni POP
EPG
IP kontrola
OSD jezik27 evropskih jezika + ruski jezik (samo ako je povezan sa mrežom u EE, LV, LT)
Eko-senzor
Automatsko isključivanje napajanja
Automatska štednja energije
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije79 kWh/1000h
NapajanjeAC 220-240 V~/50 Hz
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem1224,6 x 759,1 x 199 mm
Dimenzije bez postolja1224,6 x 707,8 x 76,6 mm