SAMSUNG UE55M72HAUXXH
SAMSUNG UE55M72HAUXXH
SAMSUNG UE55M72HAUXXH
SAMSUNG UE55M72HAUXXH
SAMSUNG UE55M72HAUXXH
SAMSUNG UE55M72HAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 71.990,00
Šifra
141630
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Tizen
Samsung Mini LED televizor UE55M72HAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Slika
osvežavanje - 50 Hz
Mini LED Processor 4K
Supreme Mini LED Dimming
pojačivač kontrasta - Contrast Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator
filmski režim
slika - HDMI Black Level
vreme odziva - 8 ms
ugao gledanja (H/V) - 178°/178°
povećanje skale slike - 4K povećanje skale
Color Booster
Filmmaker Mod
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 20 W (10W+10W)
1 x CI+ (1.4)
HDMI Maximum Input Rate4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return ChanneleARC
Smart
Bixby (Voice Ready)
TV Plus - da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Veb pregledač
brzi daljinski upravljač
Home
mobilni na TV, preslikavanje zvuka, bežično uključivanje TV-a
Teletext (TTX)
Automatsko isključivanje
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije77 kWh/1000h
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem1224,6 x 760 x 199 mm
Dimenzije bez postolja1224,6 x 707,8 x 76,6 mm