SAMSUNG QE85Q60DAUXXH
SAMSUNG QE85Q60DAUXXH
SAMSUNG QE85Q60DAUXXH
SAMSUNG QE85Q60DAUXXH
SAMSUNG QE85Q60DAUXXH
SAMSUNG QE85Q60DAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 309.990,00
Šifra
110411
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
85" [ 216 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung QLED televizor QE85Q60DAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana85" (216 cm)
Rezolucija ekrana4K (3840 x 2160 pix)
Tehnologija ekranaQLED
Operativni sistemTizen
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 50 Hz
Quantum Lite Processor 4K
Quantum HDR
HDR 10+
AI Upscale: 4K Upscaling
Contrast: Dual LED
Micro Dimming : Supreme UHD Dimming
Contrast Enhancer
Motion Xcelerator seamless motion display
Smart calibration: Basic
Filmmaker Mode (FMM)
Zvuk
20 W 2 ch zvučnici
Adaptive Sound: Adaptive Sound
Motion Tracking Sound (OTS): OTS Lite
Q-Symphony
Audio Description
WiFi 5
Bluetooth 5.2
LANda
Priključci
HDMI x 3
USB-A x 2
RJ-45 x 1
RF
Digital audio output (Optical)
CI+
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI Audio Return ChanneleARC/ARC
Smart
Bixby
ugrađen glasovni asistent Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Web browser
SmartThings
univerzalni vodič (GB, FR, DE, IT, ES)
podeljan ekran (Multi view): do 2 videa
NFT: Nifty Gateway
Apple AirPlay
Daily+
HbbTV 2.0.3
Gejmerske karakteristike
Automatic game mode
Game Motion Plus
Super Ultra Wide Game Mode
Mini Map Zoom
Light-sync: da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
HGiG
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
EPG
IP Kontrola
OSD jezici27
Ecological senzor
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije129 kWh/1000h
NapajanjeAC 220-240 V ~ 50/60 Hz
VESA standard600 x 400
Dimenzije sa postoljem1900,9 x 1123,3 x 345,1 mm
Dimenzije bez postolja1900,9 x 1085,7 x 26,9 mm