SAMSUNG QE83S99HAEXXH
SAMSUNG QE83S99HAEXXH
SAMSUNG QE83S99HAEXXH
SAMSUNG QE83S99HAEXXH
SAMSUNG QE83S99HAEXXH
SAMSUNG QE83S99HAEXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 744.990,00
Šifra
141591
Energetski razred:
e
Dijagonala ekrana
83" [ 208 cm ]
Osvežavanje ekrana
165 Hz
Tizen
Samsung OLED televizor QE83S99HAEXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana83" (208 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaOLED
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
Tjuner2 x DVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K, L/L'
Slika
osvežavanje - 165 Hz VRR (100 Hz Native)
NQ4 AI Gen3 Processor
HDR (High Dynamic Range) - OLED HDR Pro
HDR10+ - da (ADAPTIVE / GAMING / ADVANCED)
Auto HDR Remastering - Auto HDR Remastering Pro
HLG (Hybrid Log Gamma)
kontrast - Self-illuminating Pixels
perceptivno mapiranje boja
ultra ugao gledanja
Pojačivač kontrasta - Real Depth Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 165Hz
filmski režim
vreme odziva - 6 ms
ugao gledanja (H/V) - 178°/178°
osnovna pametna kalibracija
Adaptivna slika - optimizovano veštačkom inteligencijom/prilagođavanje
Povećanje rezolucije slike - 4K AI Upscaling Pro
AI poboljšanje pokreta - AI Motion Enhancer Pro
HDR optimizator osvetljenosti
pojačivač boja - Color Booster Pro
pojačivač kontrasta
režim filmskog stvaraoca
režim udobnosti očiju
izlaz zvuka (RMS): 70 W
sistem - 4.2.2CH
izlaz glavnog zvučnika - 10W+10W
izlaz vufera - 10W+10W
izlaz visokotonca - 10W+10W
izlaz 3D zvučnika - 5W+5W
Dolby Atmos
Dolby Decoder - MS12 5.1CH
zvuk praćenja objekta - OTS+
Q-Simfonija
deskriptor prethodnog izbora zvuka
Bluetooth Audio
Aktivno pojačalo glasa - Active Voice Amplifier Pro
Adaptivni zvuk - Adaptive Sound Pro
360 Audio
AI kontroler zvuka - AI Sound Controller Pro
Wi-Fi 6E
4 x HDMI
2 x USB 2.0
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) - 1/1(Common Use for Terrestrial)/2
1 x RJ-45
1 x Digital Audio Out (Optical)
1 x CI+ 1.4
HDMI Maximum Input Rate4K 165Hz (for HDMI 1/2/3/4)
HDMI Audio Return ChanneleARC
radi sa AI zvučnikom Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Google asistent (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
TV Plus Da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
veb pregledač
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-senzorska funkcionalnost / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health - da (samo GB, IE)
Univerzalni vodič - da (GB, FR, DE, IT, ES)
Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On
Multi View - do 2 videa
laka podešavanja
Automatsko prebacivanje slušalica
Apple AirPlay - da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
sada kratkotrajno - glasovno/korisničko detektovanje
praćenje vežbanja
višestruka kontrola
deljenje memorije
prevod uživo - da (Nemačka, Velika Britanija, Francuska, Španija, Italija)
generativne pozadine
Google Cast - da (bez Olandskih Ostrva, Farskih Ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
karaoke mikrofon
fudbalski režim - AI Soccer / Football Mode Pro
brzo deljenje
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Gaming
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
VRR
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super Ultra Wide Game View
Game bar
Mini Map Zoom
FreeSync Premium Pro
G-SYNC
HGiG
Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
EPG
IP Control
OSD jezici - 27 European Languages + Russian (samo prilikom povezivanja na mrežu u EE,LV,LT)
Teletext (TTX)
MBR Support
Eko senzor
Automatska ušteda energije
Automatsko isključivanje
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije123 kWh/1000h
VESA standard400 x 400
Dimenzije sa postoljem1910,2 x 1171,7 x 369,1 mm
Dimenzije bez postolja1910,2 x 1122,4 x 26,6 mm