SAMSUNG QE83S90FAEXXH
SAMSUNG QE83S90FAEXXH
SAMSUNG QE83S90FAEXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 698.990,00
Šifra
124693
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
83" [ 208 cm ]
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Tizen
Samsung OLED televizor QE83S90FAEXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana83" (208 cm)
Rezolucija ekranaUHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaOLED
Operativni sistemTizen™ Smart TV
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2 x 2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 100 Hz (do 165Hz)
antirefleksija
Pokretač slike: NQ4 AI Gen3 procesor
HDR (visoki dinamički opseg): OLED HDR+
HDR 10+: da (ADAPTIVE/ GAMING)
Ultraširok ugao gledanja
povećanje kontrasta: Real Depth Enhancer
Motion tehnologija: Motion Xcelerator 144Hz
Smart kalibracija: Osnovna
prilagodljiva slika: AI optimizovano/AI prilagodljivost
AI skaliranje: 4K AI Upscaling Pro
AI motion pojačivač: AI Motion Enhancer Pro
HDR optimizator osvetljenosti
Filmmaker režim (FMM)
pojačivač boja: Color Booster Pro
AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering pro
EyeComfort režim
Zvuk
izlaz za zvuk (RMS): 40 W
tip zvučnika: 2.1CH
Dolby Atmos
zvuk koji prati predmet: OTS Lite
Q-Simfonija
opis prethodnog odabira zvuka
aktivan pojačivač glasa: da (Active Voice Amplifier Pro)
prilagodljiv zvuk: da (Adaptive Sound Pro)
360 Audio
Wi-Fi 5
4 x HDMI
2 x USB-A
RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz): 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/2
1 x RJ-45
1 x Digitalni audio izlaz (Optički)
1 x CI+
HDMI (Visoka brzina kadrova)4K 144Hz (za HDMI 1/2/3/4)
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI audio povratni kanaleARC
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Web pretraživač
SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT-senzora / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health: da (samo GB, IE)
univerzalni vodič da (GB, FR, DE, IT, ES)
Multi-View: do 2 video-zapisa
ambijentalni režim
Apple AirPlay: da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
zajedničko skladište
Live Translate: da (DE, GB, FR, ES, IT)
Click to Search: da (DE, GB, FR, ES, IT)
karaoke Mic
Gejming
Auto Game režim
Game Motion Plus
Dinamična crna EQ
VRR
Okružujući zvuk
Super Ultraširoki prikaz igre
Game Bar
Mini Map Zoom
Light-sync: da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
FreeSync Premium Pro
G-SYNC
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI automatski režim igre
EPG
IP kontrola
OSD jezik27 evropskih jezika + ruski jezik (samo ako je povezan sa mrežom u EE, LV, LT)
Eko-senzor
Automatska štednja energije
Automatsko isključivanje napajanja
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije150 kWh/1000h
NapajanjeAC 220-240 V~/50 Hz
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1851 x 1133,7 x 359 mm
Dimenzije bez postolja1851 x 1062,8 x 44,9 mm