SAMSUNG QE83S85HAEXXH
SAMSUNG QE83S85HAEXXH
SAMSUNG QE83S85HAEXXH
SAMSUNG QE83S85HAEXXH
SAMSUNG QE83S85HAEXXH
SAMSUNG QE83S85HAEXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 469.990,00
Šifra
141606
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
OLED
Dijagonala ekrana
83" [ 208 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung OLED televizor QE83S85HAEXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana83" (208 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaOLED
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K, L/L'
Slika
osvežavanje - 120 Hz VRR (100 Hz Native)
Anti Reflection
NQ4 AI Gen2 Processor
HDR (High Dynamic Range) - OLED HDR
HDR10+ - da (ADAPTIVE / GAMING / ADVANCED)
Auto HDR Remastering
HLG (Hybrid Log Gamma)
kontrast - samoosvetljavajući pikseli
boja - perceptivno mapiranje boja
ultra ugao gledanja
pojačivač prave dubine
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 120Hz
filmski režim
vreme odziva - 6 ms
ugao gledanja (H/V) 178°/178°
adaptivna slika - optimizovano veštačkom inteligencijom/prilagođavanje veštačkom inteligencijom
povećanje rezolucije slike na 4K - povećanje rezolucije veštačkom inteligencijom
HDR optimizator osvetljenost
pojačivač kontrasta
režim za filmskog stvaraoca
režim za udobnost očiju
Zvuk
Izlaz zvuka (RMS) - 20 W (10W+10W)
2 ch
Dolby Atmos
Dolby dekoder - MS12 2CH
zvuk za praćenje objekata - OTS Lite
Q-Symphony
Deskriptor prethodnog izbora zvuka
Bluetooth Audio
Active Voice Amplifier Pro
Adaptive Sound Pro
360 Audio
AI Sound Controller
WiFi 6E
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB 2.0
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) - 1/1(Common Use for Terrestrial)/1
1 x RJ-45
1 x Digital Audio Out (Optical)
CI+ 1.4
HDMI Maximum Input Rate4K 120Hz (for HDMI 1/2/3/4)
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI Audio Return ChanneleARC
Smart
Bixby
Glasovna interakcija na daljinu
Ugrađeni glasovni asistent - Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
TV Plus - da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Web Browser
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-senzorska funkcionalnost / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health - da (GB,IE only)
Univerzalni vodič - da (GB, FR, DE, IT, ES)
Home
Mobilni na TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On
Multi View
Easy Setup
Buds Auto switch
Apple AirPlay - da (w/o Aland Islands, Faroe Islands, Netherlands Antilles, San Marino)
Daily+
Now Brief Voice / User Detection
Workout Tracker
Multi Control
Storage Share
prevod uživo - (DE, GB, FR, ES, IT)
Vision AI Companion (DE, IT, FR, ES, SE, DK, NO, FI, IS, NL, BE, LU, PL, RO, BG, CH, AT, GB)
Generative Wallpaper N/A
Google Cast - da (w/o Aland Islands, Faroe Islands, Netherlands Antilles, San Marino)
Karaoke mic
Soccer / Football Mode - AI Soccer / Football Mode
Quick Share
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
HDR Vivid
Gaming
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
VRR
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super Ultra Wide Game View
Game bar
Mini Map Zoom
FreeSync Premium
G-SYNC
HGiG
Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
ConnectShare™
EPG
IP Control
OSD Language - 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
MBR podrška
Eko senzor
Automatska ušteda energije
Automatsko isključivanje
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije125 kWh/1000h
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1849,0 x 1129,5 x 348,7 mm
Dimenzije bez postolja1849,0 x 1059,0 x 34,9 mm