SAMSUNG QE77S90FAEXXH
SAMSUNG QE77S90FAEXXH
SAMSUNG QE77S90FAEXXH
SAMSUNG QE77S90FAEXXH
SAMSUNG QE77S90FAEXXH
SAMSUNG QE77S90FAEXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 299.999,00
Šifra
121063
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
OLED
Tehnologija ekrana
OLED
Dijagonala ekrana
77" [ 195 cm ]
Dijagonala ekrana
77" [ 195 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Poslednji komad
Samsung OLED televizor QE77S90FAEXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana77" (195 cm)
Rezolucija ekrana4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaOLED
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2 x 2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 100 do 144 Hz
NQ4 AI Gen3 procesor
HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING)
Kontrast
Samosvetleći pikseli
Ultraširok ugao gledanja
Real Depth Enhancer
Motion Xcelerator 144Hz
Smart kalibracija: osnovno
4K AI Upscaling Pro
AI Motion Enhancer Pro
HDR optimizator osvetljenosti
Filmmaker režim (FMM)
Auto HDR Remastering pro
Zvuk
Izlaz za zvuk (RMS): 40 W
Tip zvučnika: 2.1CH
Dolby Atmos
OTS Lite
Q-Simfonija
Opis prethodnog odabira zvuka
Prilagodljiv zvuk: da (Adaptive Sound Pro)
360 Audio
WiFi 5
Bluetooth 5.3
LANda
Priključci
4 x HDMI
2 x USB-A
RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz): 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/2
1 x RJ-45
1 x Digitalni audio izlaz (Optički)
CI+(1.4)
HDMI audio povratni kanaleARC
Anynet+ (HDMI-CEC)
Smart
operativni sistem: Tizen™ Smart TV
Bixby
Glasovna interakcija na daljinu
Ugrađeni glasovni asistent: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Web pretraživač
SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT-senzora / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health: da (samo GB, IE)
Univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES
Multi-View: do 2 video-zapisa
Ambijentalni režim
Apple AirPlay: da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
Gaming
Auto Game režim
Game Motion Plus
Dinamična crna EQ
VRR
Okružujući zvuk
Super Ultraširoki prikaz igre
Mini Map Zoom
Light-sync: da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
FreeSync Premium Pro
HGiG
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
EPG
IP kontrola
OSD jezik27 evropskih jezika + ruski jezik (samo ako je povezan sa mrežom u EE, LV, LT)
Automatsko isključivanje napajanja
Automatska štednja energije
Energetska klasaF
Potrošnja energije125 kWh/1000h
NapajanjeAC220-240 V~ 50/60 Hz
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1718,5 x 1058,6 x 359,0 mm
Dimenzije bez postolja1718,5 x 987,6 x 44,9 mm