| Samsung televizor QE75QN90DATXXH | |
| Dijagonala ekrana | 75" (190,5 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K (3840 x 2160 pix) |
| Tehnologija ekrana | Neo QLED |
| Operativni sistem | Tizen |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| 120 Hz (do 144 Hz sa Motion Xcelerator) | |
| Neo Quantum HDR+ | |
| HDR 10+ | |
| FreeSync Premium Pro | |
| Zvuk | |
| Dolby Atmos | |
| OTS+ | |
| 60 W 4.2.2 ch zvučnici | |
| Adaptive Sound Pro | |
| WiFi | da |
| Bluetooth | da |
| LAN | da |
| Priključci | |
| HDMI x 4 | |
| USB-A x 2 | |
| RJ-45 x 1 | |
| Smart | |
| Bixby | |
| Alexa | |
| SmartThings Hub | |
| Ostalo | |
| VESA standard | 400 x 400 mm |
| Energetska klasa | E |
| Dimenzije sa postoljem | 1884 x 1118 x 191 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1670 x 1017,2 x 301,2 mm |