SAMSUNG QE75QN80HAUXXH
SAMSUNG QE75QN80HAUXXH
SAMSUNG QE75QN80HAUXXH
SAMSUNG QE75QN80HAUXXH
SAMSUNG QE75QN80HAUXXH
SAMSUNG QE75QN80HAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 259.990,00
Šifra
141612
Energetski razred:
e
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Tizen
Samsung NeoQLED televizor QE75QN80HAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana75" (190 cm)
Slika
osvežavanje - 144 Hz VRR (100 Hz Native)
NQ4 AI Gen2 Processor
HDR (Visok dinamički opseg) - NQ HDR+
HDR10+ - da (ADAPTIVE / GAMING / ADVANCED)
Automatski HDR remastering
boja - Quantum Dot Display
ugao gledanja - Ultra Viewing Angle
Supreme Mini LED Dimming
pojačivač kontrasta - pojačivač stvarne dubine
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 144Hz
Filmski režim
slika - HDMI Black Level
vreme odziva - 6,5 ms
ugao gledanja H/V - 178°/178°
pametna kalibracija - Basic
prilagodljiva slika - AI Optimized / AI Customization
povećanje rezolucije slike - 4K AI povećanje rezolucije Pro
Supersize Picture Enhancer
HDR optimizator osvetljenosti
Color Booster Pro
Contrast Booster
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 30 W
tip zvučnika - 2 ch
izlaz glavnog zvučnika - 15W+15W
Dolby Atmos
adaptivni zvuk - Adaptive Sound Pro
360 Audio
AI kontroler zvuka
Wi-Fi 6E
Priključci
4 x HDMI
1 x CI+ (1.4)
HDMI Maximum Input Rate - 4K 165 Hz (for HDMI 1/2/3/4)
fudbalski režim - AI Fudbalski režim
brzo deljenje
Game Motion Plus
VRR
Mini Map Zoom
FreeSync Premium Pro
G-SYNC
MBR pšodrška
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije106 kWh/1000h
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1666,6 x 993,8 x 319,8 mm
Dimenzije bez postolja1666,6 x 957,8 x 52,3 mm