SAMSUNG QE75QN72HAUXXH
SAMSUNG QE75QN72HAUXXH
SAMSUNG QE75QN72HAUXXH
SAMSUNG QE75QN72HAUXXH
SAMSUNG QE75QN72HAUXXH
SAMSUNG QE75QN72HAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 204.990,00
Šifra
141616
Energetski razred:
d
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Tizen
Samsung NeoQLED televizor QE75QN80HAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana75" (190 cm)
Slika
osvežavanje - 50 Hz
NQ4 AI Processor
HDR (Visok dinamički opseg) - NQ HDR
HDR10+ - da (ADAPTIVE)
boja - Quantum Dot Display
ugao gledanja - Wide Viewing Angle
Ultimate Mini LED Dimming
pojačivač kontrasta
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator
Filmski režim
slika - HDMI Black Level
vreme odziva - 8 ms
ugao gledanja H/V - 178°/178°
pametna kalibracija - Basic
prilagodljiva slika - AI Customization
povećanje rezolucije slike - 4K povećanje rezolucije Pro
Supersize Picture Enhancer
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 20 W
tip zvučnika - 2 ch
izlaz glavnog zvučnika - 10W+10W
adaptivni zvuk - Adaptive Sound+
360 Audio
AI kontroler zvuka
Wi-Fi 5
Priključci
3 x HDMI
1 x CI+ (1.4)
HDMI Maximum Input Rate - 4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
AI Auto Game Mode
AI Gaming Optimizer
IP kontrola
Teletext (TTX)
MBR pšodrška
Energetska klasaD
Potrošnja električne energije81 kWh/1000h
VESA standard400 x 400
Dimenzije sa postoljem1676,7 x 1015,8 x 331,5 mm
Dimenzije bez postolja1676,7 x 960,3 x 26,6 mm