| Samsung QLED televizor QE75Q60DAUXXH Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 75" (190 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K (3840 x 2160 pix) |
| Tehnologija ekrana | QLED |
| Operativni sistem | Tizen |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| osvežavanje: 50 Hz | |
| Quantum Lite Processor 4K | |
| Quantum HDR | |
| HDR 10+ | |
| AI Upscale: 4K Upscaling | |
| Contrast: Dual LED | |
| Micro Dimming : Supreme UHD Dimming | |
| Contrast Enhancer | |
| Motion Xcelerator seamless motion display | |
| Smart calibration: Basic | |
| Filmmaker Mode (FMM) | |
| Zvuk | |
| 20 W 2 ch zvučnici | |
| Adaptive Sound: Adaptive Sound | |
| Motion Tracking Sound (OTS): OTS Lite | |
| Q-Symphony | |
| Audio Description | |
| WiFi 5 | |
| Bluetooth 5.2 | |
| LAN | da |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| USB-A x 2 | |
| RJ-45 x 1 | |
| RF | |
| Digital audio output (Optical) | |
| CI+ | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| HDMI Audio Return Channel | eARC/ARC |
| Smart | |
| Bixby | |
| ugrađen glasovni asistent Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE) | |
| Web browser | |
| SmartThings | |
| univerzalni vodič (GB, FR, DE, IT, ES) | |
| podeljan ekran (Multi view): do 2 videa | |
| NFT: Nifty Gateway | |
| Apple AirPlay | |
| Daily+ | |
| HbbTV 2.0.3 | |
| Gejmerske karakteristike | |
| Automatic game mode | |
| Game Motion Plus | |
| Super Ultra Wide Game Mode | |
| Mini Map Zoom | |
| Light-sync: da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB) | |
| HGiG | |
| Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU) | |
| EPG | |
| IP Kontrola | |
| OSD jezici | 27 |
| Ecological senzor | |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja električne energije | 84 kWh/1000h |
| Napajanje | AC 220-240 V ~ 50/60 Hz |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Dimenzije sa postoljem | 1680 x 997 x 320 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1680 x 960 x 27 mm |