SAMSUNG QE75LS03HWUXXH
SAMSUNG QE75LS03HWUXXH
SAMSUNG QE75LS03HWUXXH
SAMSUNG QE75LS03HWUXXH
SAMSUNG QE75LS03HWUXXH
SAMSUNG QE75LS03HWUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 449.990,00
Šifra
141633
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
Neo QLED
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung NeoQLED televizor QE75LS03HWUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana75" (190 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaNeoQLED
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K, L/L'
Slika
osvežavanje - 144 Hz VRR (100 Hz Native)
NQ4 AI Gen3 Processor
HDR (High Dynamic Range) - Neo Quantum HDR
HDR10+ - da (ADAPTIVE / GAMING / ADVANCED)
Auto HDR Remastering Pro
HLG (Hybrid Log Gamma)
kontrast - Quantum Matrix Technology Slim
boje - Quantum Dot Display
ugao gledanja - Wide Viewing Angle
Supreme Mini LED Dimming
pojačivač kontrasta - Real Depth Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 144Hz
Film Mode
slika - HDMI Black Level
vreme odziva - 8 ms
ugao gledanja (H/V) - 178°/178°
pametna kalibracija - Basic/Professional
prilagodljiva slika - AI Optimized/AI Customization
povećanje rezolucije slike - 4K AI Upscaling Pro
AI pojačivač pokreta Pro
pojačivač slike - Supersize
HDR optimizator osvetljenosti
pojačivač boja - Color Booster Pro
pojačivač kontrasta
režim filmskog stvaraoca
režim udobnosti očiju
Zvuk- 10W+10W
Izlaz zvuka (RMS) - 40 W
tip zvučnika - 2.0.2 ch
izlaz glavnog zvučnika - 10W+10W
izlaz 3D zvučnika - 10W+10W
Dolby Atmos
Dolby Decoder - MS12 5.1CH
zvuk praćenja objekta - OTS
Q-Symphony
deskriptor prethodnog izbora zvuka
Bluetooth audio
Aktivno pojačalo glasa Pro
Adaptivni zvuk Pro
360 zvuk
AI kontroler zvuka Pro
Wi-Fi 6E
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
5 x HDMI
2 x USB-A 2.0
1 x USB-C 2.0
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) - 1/1(Common Use for Terrestrial)/0
1 x RJ-45
1 x Digital Audio Out (Optical)
CI + (1.4)
HDMI Maximum Input Rate - 4K 144 Hz (for HDMI 1/2/3/4/5)
HDMI Audio Return Channel - eARC
Smart
Bixby
glasovna interakcija na daljinu
ugrađeni glasovni asistent Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
TV Plus Da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
veb pregledač
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-senzorska funkcionalnost / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health - da (samo GB, IE)
univerzalni vodič Da (GB, FR, DE, IT, ES)
Home
Mobilni na TV, preslikavanje sa TV-a, preslikavanje zvuka, bežično uključivanje TV-a
Multi View - do 2 videa
laka podešavanja
Automatsko prebacivanje slušalica
Apple AirPlay - da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
praćenje vežbanja
višestruka kontrola
deljenje skladišta
prevod uživo - da (Nemačka, Velika Britanija, Francuska, Španija, Italija)
generativne pozadine
Google Cast - da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
karaoke mikrofon
AI Fudbalski režim Pro
brzo deljenje
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Gaming
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
VRR
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super Ultra Wide Game View
Game bar
Mini Map Zoom
FreeSync Premium Pro
HGiG
Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
AI Gaming Optimizer
Podrška za ekran 916
Art Mode
Art Store
ConnectShare™
Embeded POP
EPG
IP Control
MBR podrška
Eko senzor
Automatska ušteda energije
Automatsko isključivanje
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije129 kWh/1000h
VESA standard400 x 400
Dimenzije sa postoljem1682,3 x 998,6 x 319,8 mm
Dimenzije bez postolja1682,3 x 965,4 x 26,9 mm