SAMSUNG QE75LS03FWUXXH
SAMSUNG QE75LS03FWUXXH
SAMSUNG QE75LS03FWUXXH
SAMSUNG QE75LS03FWUXXH
SAMSUNG QE75LS03FWUXXH
SAMSUNG QE75LS03FWUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 309.999,00
Šifra
126310
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
Neo QLED
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Poslednji komad
Samsung NeoQLED televizor QE75LS03FWUXXH Smart 4K
Frame dizajn
Dijagonala ekrana75" (190 cm)
Rezolucija ekrana4K UHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaNeoQLED
Antirefleksijamat ekran
Operativni sistemTizen™ Smart TV
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Podrška za TV ključ
Slika
Brzina osvežavanja: 100 Hz (do 144 Hz)
Pokretač slike: NQ4 AI Gen3 Procesor
HDR (visoki dinamički opseg): Neo Quantum HDR
HDR 10+: da (ADAPTIVE/ GAMING)
AI skaliranje: 4K AI Pro skaliranje
kontrast: Quantum Matrix Slim tehnologija
širok ugao gledanja
mikro zatamnjenje: Supreme UHD zatamnjenje
povećanje kontrasta: Real Depth Enhancer
Motion tehnologija: Motion Xcelerator 144 Hz
Smart kalibracija: Osnovna/Profesionalna
Filmmaker režim (FMM)
AI motion pojačivač: AI Motion Enhancer Pro
HDR optimizator osvetljenosti
pojačivač boja: Color Booster Pro
AI HDR Remastering: Automatska Pro digitalna prerada u HDR
EyeComfort režim
Zvuk
izlaz za zvuk (RMS): 40 W
tip zvučnika: 2.0.2CH
Dolby Atmos
zvuk koji prati predmet: OTS
Q-Simfonija: da (Q-Symphony Pro)
opis prethodnog odabira zvuka
prilagodljiv zvuk: da (Adaptive Sound Pro)
360 Audio
WiFi 5
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
5 x HDMI
1 x USB-C
2 x USB-A
RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz): 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/1
1 x RJ-45
1 x Digitalni audio izlaz (Optički)
1 x CI+(1.4)
One Connect Boxbežični One Connect (Y25 4K)
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI audio povratni kanaleARC
Smart
Bixby
glasovna interakcija na daljinu
ugrađeni glasovni asistent: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Web pretraživač
radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT-senzora / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health: da (samo za GB,IE)
univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES)
Multi-View: do 2 video-zapisa
Ambijentalni režim: da (u umetničkom režimu)
Apple AirPlay: da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
zajedničko skladište
Live Translate: da (DE, GB, FR, ES, IT)
Click to Search: da (DE, GB, FR, ES, IT)
generativna pozadina
karaoke Mic
Gejming
Auto Game režim
Game Motion Plus
dinamična crna EQ
VRR
okružujući zvuk
super ultraširoki prikaz igre
Mini Map Zoom
FreeSync: FreeSync Premium Pro
Light-sync: da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
HGiG
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI automatski režim igre
Dekor slika režim
Detekcija pokreta (Frame)
Art Store
Ugrađeni POP
EPG
IP kontrola
OSD jezik27 evropskih jezika + ruski jezik (samo ako je povezan sa mrežom u EE, LV, LT)
Eko-senzor
Automatsko isključivanje napajanja
Automatska štednja energije
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije141 kWh/1000h
NapajanjeAC 220-240 V~ 50/6 0Hz
VESA Standard400 x 400
Dimenzije sa postoljem1685,3 x 995,3 x 319,8 mm
Dimenzije bez postolja1685,3 x 965,4 x 26,9 mm