SAMSUNG QE65S95HFTXXH
SAMSUNG QE65S95HFTXXH
SAMSUNG QE65S95HFTXXH
SAMSUNG QE65S95HFTXXH
SAMSUNG QE65S95HFTXXH
SAMSUNG QE65S95HFTXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 389.990,00
Šifra
141596
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Osvežavanje ekrana
165 Hz
Tizen
Samsung OLED televizor QE65S95HFTXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Androidne
Tjuner2 x DVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K, L/L'
Slika
osvežavanje - 100 Hz (do 165Hz)
NQ4 AI Gen3 Processor
HDR (Visok dinamički opseg) - OLED HDR Pro
HDR10+ - da (Adaptivno / Igranje)
Automatski HDR remastering Pro
HLG (Hybrid log gamma)
kontrast - samoosvetljavajući pikseli
boja - perceptivno mapiranje boja
ugao gledanja - Ultra Viewing Angle
Pojačivač kontrasta - pojačivač stvarne dubine
Tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 165 Hz
Filmski režim
slika - HDMI Black Level
vreme odziva - 6 ms
ugao gledanja H/V - 178°/178°
pametna kalibracija - Basic
prilagodljiva slika - AI Optimized / AI Customization
povećanje rezolucije slike - 4K AI povećanje rezolucije Pro
AI poboljšanje pokreta Pro
HDR optimizator osvetljenosti
profesionalni pojačivač boja
režim filmskog stvaraoca - Filmmaker Mode
režim udobnosti očiju - EyeComfort Mode
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 70 W
tip zvučnika - 4.2.2
izlaz glavnog zvučnika - 10W+10W
izlaz vufera - 10W+10W
izlaz visokotonca - 10W+10W
izlaz 3D zvučnika - 5W+5W
Dolby Atmos
Dolby Decoder - MS12 5.1 CH
zvuk praćenja objekata - OTS+
Bluetooth Audio
aktivno pojačalo glasa - Active Voice Amplifier Pro
adaptivni zvuk - Adaptive Sound Pro
360 Audio
Wi-Fi 6E
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB-A 2.0
1 x USB-C 2.0
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) - 1 / 1(Common Use for Terrestrial) / 2
1 x RJ-45
1 x Digital Audio Out (Optical)
1 x CI+ (1.4)
HDMI Maximum Input Rate - 4K 165 Hz (for HDMI 1/2/3/4)
HDMI Audio Return Channel - eARC
Smart
Bixby
glasovna interakcija na daljinu
ugrađeni glasovni asistent - Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
radi sa AI zvučnikom - Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Google asistent (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
TV Plus - da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
veb pregledač
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote
Samsung Health - da (GB,IE only)
univerzalni vodič Da (GB, FR, DE, IT, ES)
home
Multi View - do 2 video zapisa
laka podešavanja
Ambient Mode
Workspace
Automatsko prebacivanje slušalica
Apple AirPlay - da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
sada kratkotrajno - glasovno/korisničko prepoznavanje
praćenje vežbanja
višestruka kontrol
deljenje memorije
prevod uživo - da (Nemačka, Velika Britanija, Francuska, Španija, Italija)
kliknite za pretragu Da (Nemačka, Velika Britanija, Francuska, Španija, Italija)
Google Cast Da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
karaoke mikrofon
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Gaming
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
VRR
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super Ultra Wide Game View
Game bar
Mini Map Zoom
FreeSync Premium Pro
G-SYNC
HGiG
Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
ConnectShare™
EPG
IP kontrola
Teletekst (TTX)
MBR pšodrška
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije99 kWh/1000h
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1443,5 x 894,4 x 267,9 mm
Dimenzije bez postolja1443,5 x 829,4 x 11 mm