SAMSUNG QE65S95FATXXH
SAMSUNG QE65S95FATXXH
SAMSUNG QE65S95FATXXH
SAMSUNG QE65S95FATXXH
SAMSUNG QE65S95FATXXH
SAMSUNG QE65S95FATXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 289.999,00
Šifra
119999
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
OLED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung televizor QE65S95FATXXH
Dijagonala ekrana65" (165,1 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix (4K UHD)
Tehnologija ekranaOLED
Operativni sistemTizen
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
100 Hz (165 Hz boost)
OLED HDR Pro, HDR 10+
4K AI Upscaling Pro
AI Motion Enhancer Pro
FreeSync Premium Pro
Zvuk
70 W, 4.2.2 ch
Dolby Atmos
OTS+
Q-Symphony
360 Audio
WiFida
Bluetoothda
LANda
Priključci
4 x HDMI
3 x USB-A
1 x USB-C
1 x RJ-45 (LAN)
1 x RF In
1 x RS-232C
1 x CI
1 x Digital Audio out
Smart
Bixby
SmartThings Hub
Ostalo
27 evropskih jezika
VESA standard: 400 x 300 mm
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije139 kWh/1000h
Dimenzije sa postoljem1443,5 x 894,4 x 267,9 mm
Dimenzije bez postolja1443,5 x 829,4 x 11 mm