SAMSUNG QE65QN80FAUXXH
SAMSUNG QE65QN80FAUXXH
SAMSUNG QE65QN80FAUXXH
SAMSUNG QE65QN80FAUXXH
SAMSUNG QE65QN80FAUXXH
SAMSUNG QE65QN80FAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 129.999,00
Šifra
120864
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
Neo QLED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Poslednji komad
Samsung Neo QLED televizor QE65QN80FAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekrana4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaNeo QLED
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
Brzina osvežavanja: 100 Hz (Up to 144 Hz)
Pokretač slike: NQ4 AI Gen2 procesor
HDR (visoki dinamički opseg): Neo Quantum HDR
HDR 10+: da (ADAPTIVE)
AI skaliranje: 4K AI Upscaling
Kontrast: Matrix Core tehnologija
Širok ugao gledanja
Mikro zatamnjenje: Supreme UHD zatamnjenje
Povećanje kontrasta: Real Depth Enhancer
Motion tehnologija: Motion Xcelerator 144Hz
Smart kalibracija: Osnovno
Filmmaker režim (FMM)
HDR optimizator osvetljenosti
Pojačivač boja: Booster Pro
AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering
EyeComfort režim
Zvuk
Izlaz za zvuk (RMS): 30 W
Tip zvučnika: 4CH
Dolby Atmos
Zvuk koji prati predmet: OTS Lite
Q-Simfonija
Opis prethodnog odabira zvuka
Aktivan pojačivač glasa: da (Active Voice Amplifier Pro)
Prilagodljiv zvuk: da (Adaptive Sound Pro)
360 Audio
WiFi 5
Bluetooth 5.3
LANda
Priključci
4 x HDMI
2 x USB-A
RF ulaz 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/1
1 x RJ-45
CI+(1.4)
HDMI (Visoka brzina kadrova)4K 60 Hz (za HDMI 1/2/3/4)
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI audio povratni kanal
Smart
Operativni sistem: Tizen™ Smart TV
Bixby
Glasovna interakcija na daljinu
Ugrađeni glasovni asistent: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Web pretraživač
Radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT-senzora / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health: da (samo GB, IE)
Univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES)
Multi-View: do 2 video-zapisa
Apple AirPlay: da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
Zajedničko skladište
Live Translate: da (DE, GB, FR, ES, IT)
Click to Search: da (DE, GB, FR, ES, IT)
Generativna pozadina
Karaoke Mic
HbbTV 2.0.3 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,LT,HU,CH,PT,DK,ME)
Gejming
Auto Game režim
Game Motion Plus
Dinamična crna EQ
VRR
Okružujući zvuk
Super Ultraširoki prikaz igre
Mini Map Zoom
FreeSync Premium Pro
Light-sync: da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
HGiG
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI automatski režim igre
Art Store
Ugrađeni POP
EPG
IP kontrola
OSD jezik27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
Eko-senzor
Automatsko isključivanje napajanja
Automatska štednja energije
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije101 kWh/1000h
NapajanjeAC220-240V~ 50/60Hz
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1446,5 x 886,3 x 279,4 mm
Dimenzije bez postolja1446,5 x 829,3 x 46,6 mm