SAMSUNG QE65QN70HAUXXH
SAMSUNG QE65QN70HAUXXH
SAMSUNG QE65QN70HAUXXH
SAMSUNG QE65QN70HAUXXH
SAMSUNG QE65QN70HAUXXH
SAMSUNG QE65QN70HAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 132.990,00
Šifra
141619
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
Neo QLED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Tizen
Samsung NeoQLED televizor QE65QN70HAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaNeoQLED
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K, L/L'
Slika
osvežavanje - 50 Hz
NQ4 AI Processor
HDR (Visok dinamički opseg) - NQ HDR
HDR10+ - da (ADAPTIVE)
HLG (Hybrid log gamma)
kontrast - Quantum Mini LED
boja - Quantum Dot Display
ugao gledanja - Wide Viewing Angle
Supreme Mini LED Dimming
pojačivač kontrasta
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator
Filmski režim
slika - HDMI Black Level
vreme odziva - 6,5 ms
ugao gledanja H/V - 178°/178°
pametna kalibracija - Basic
prilagodljiva slika - AI Customization
povećanje rezolucije slike - 4K povećanje rezolucije Pro
HDR optimizator osvetljenosti
Color Booster Pro
režim filmskog stvaraoca - Filmmaker Mode
režim udobnosti očiju - EyeComfort Mode
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 20 W
tip zvučnika - 2 ch
izlaz glavnog zvučnika - 10W+10W
Dolby Decoder - MS12 2CH
zvuk praćenja objekata - OTS Lite
Q-Symphony
Deskriptor prethodnog izbora zvuka
Bluetooth Audio
aktivno pojačalo glasa - Active Voice Amplifier Pro
adaptivni zvuk - Adaptive Sound+
AI kontroler zvuka
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
3 x HDMI
2 x USB-A 2.0
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) - 1 / 1(Common Use for Terrestrial) / 1
1 x RJ-45
1 x Digital Audio Out (Optical)
1 x CI+ (1.4)
HDMI Maximum Input Rate - 4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return Channel - eARC
Smart
Bixby
glasovna interakcija na daljinu
ugrađeni glasovni asistent - Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
radi sa AI zvučnikom - Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
TV Plus - da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
veb pregledač
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote
Samsung Health - da (GB,IE only)
univerzalni vodič - da (GB, FR, DE, IT, ES)
home
Multi View - do 2 video zapisa
laka podešavanja
Automatsko prebacivanje slušalica
Apple AirPlay - da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
sada kratkotrajno - glasovno/korisničko prepoznavanje
praćenje vežbanja
višestruka kontrol
deljenje memorije
prevod uživo - da (Nemačka, Velika Britanija, Francuska, Španija, Italija)
Generativna pozadina
Google Cast - da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
karaoke mikrofon
fudbalski režim - AI Fudbalski režim
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Gaming
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super Ultra Wide Game View
Game bar
Mini Map Zoom
HGiG
Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
AI Gaming Optimizer
Art Store
ConnectShare™
Embeded POP
EPG
IP kontrola
Teletext (TTX)
MBR pšodrška
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije76 kWh/1000h
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1450,9 x 890,0 x 270,4 mm
Dimenzije bez postolja1450,9 x 831,8 x 25,7 mm