SAMSUNG QE65Q6FAAUXXH
SAMSUNG QE65Q6FAAUXXH
SAMSUNG QE65Q6FAAUXXH
SAMSUNG QE65Q6FAAUXXH
SAMSUNG QE65Q6FAAUXXH
SAMSUNG QE65Q6FAAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 74.999,00
Šifra
135772
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
HDR podrška
da
Samsung televizor QE65Q6FAAUXXH
Dijagonala ekrana65"
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix
Tip osvetljenjaLED
Tehnologija ekranaQLED
Ugao gledanja (H°/V°)178°/178°
Poboljšavanje jasnoće4K Upscaling
Operativni sistemTizen OS
Smart TVDa
AndroidNe
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerDa
Procesor za slikuQ4 AI Processor
Slika
Filmmaker Mode (FMM)
Color Booster
UHD Dimming
High Dynamic Range (HDR)
Quantum HDR
Zvuk
Izlazna snaga zvučnika: 20 W (RMS)
Praćenje zvuka objekta: OTS Lite
Q-Symphony
Tip zvučnika: 2CH
WiFiDa
BluetoothDa
LANDa
Priključci
3 x HDMI
1 x USB 2.0
2 x RF Ulaz
eARC
Smart
Bixby glasovni asistent
Internet pretraživač
SmartThings Hub
Gaming
Automatski režim igre (ALLM)
VRR (Variable Refresh Rate)
HGiG
Ostalo
Podrška za TV ključ
Anynet+ (HDMI-CEC)
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije109 kWh/1000h
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem1444,1 x 882,2 x 222 mm
Dimenzije bez postolja1444,1 x 831,2 x 768 mm
Dimenzije pakovanja (ŠxVxD)1578 x 930 x 142 mm