SAMSUNG QE65LS03FAUXXH
SAMSUNG QE65LS03FAUXXH
SAMSUNG QE65LS03FAUXXH
SAMSUNG QE65LS03FAUXXH
SAMSUNG QE65LS03FAUXXH
SAMSUNG QE65LS03FAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 159.999,00
Šifra
119927
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Poslednji komad
Samsung televizor QE65LS03FAUXXH
Dijagonala ekrana65″ (165cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix 4K
Osvežavanje100Hz (do 144Hz)
Tehnologija ekranaQLED
Operativni sistemTizen
Smart TVDa
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Slika
Super Ultra Wide Game View
MiniMap Zoom
Auto Game Mode
Ambient Mode
Filmmaker Mode
Zvuk
Snaga: 40W
Dolby Atmos
Surround Sound
WiFida
Bluetoothda
Priključci
4 x HDMI
3 x USB
Smart
Works with AI Speaker: Alexa
Apple AirPlay: Da
Eco Sensor: Da
Auto Power Saving: Da
Automatsko isključivanje: Da
FreeSync Premium
Samsung TV Plus: Da
EyeComfort Mode
Vesa standard400 x 300 mm
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije108 kWh/1000h
Veličina sa postoljem (ŠxVxD)1456,8 x 868,9 x 260,9 mm
Veličina baz postolja (ŠxVxD)1456,8 x 831,9 x 24,9 mm