SAMSUNG QE55S90DAEXXH
SAMSUNG QE55S90DAEXXH
SAMSUNG QE55S90DAEXXH
SAMSUNG QE55S90DAEXXH
SAMSUNG QE55S90DAEXXH
SAMSUNG QE55S90DAEXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 164.999,00
Šifra
107362
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
OLED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Tizen
Poslednji komad
Samsung OLED televizor QE55S90DAEXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana55 (140 cm)
Rezolucija ekrana4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaOLED Serija 9
Androidne
TjunerDVB-T2CS2 x 2
Analogni tjunerda
Slika
stopa osvježavanja: 100 Hz do 144Hz)
anti refleksija
sistem za obradu slike: NQ4 AI Gen2 Procesor
HDR (High Dynamic Range): OLED HDR+
HDR 10+: da (ADAPTIVNI/IGRANJE IGARA)
HLG (Hybrid Log Gamma)
kontrast: samoosvjetljujući pikseli
boja: Perceptional Color Mapping
ugao gledanja: ultraširok ugao gledanja
povećanje kontrasta: stvarno poboljšanje dubine
tehnologija pokreta: Motion Xcelerator 144Hz
prirodni način rada
pametna kalibracija: osnovni
AI Upscale: 4K AI Upscaling
Filmmaker Mod (FMM)
Zvuk
izlaz zvuka (RMS): 40 W
vrsta zvučnika: 2.1CH
Dolby Atmos
zvuk koji prati objekte: OTS Lite
Dolby Digital Plus: MS12 2ch
Q-Symphony
Audio Pre-selektivni Opisnik
Blutooth Audio
aktivni govorni pojačivač
prilagodljiv zvuk: Adaptive Sound Pro
Buds automatsko prebacivanje
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.2
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB-A
1 x Izlaz digitalnog zvuka (Optički)
RF ulaz (zemaljski/kabelski ulaz) 1/1 (Uobičajena upotreba za zemaljski signal)/2
CI+(1.4)
HDMI (High Frame Rate)4K 144Hz (for HDMI 1/2/3/4)
Anynet+ (HDMI-CEC)
Smart
Bixby
Far-Field Govorna Interakcija
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Mrežni pretraživač
SmartThings
Univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES)
Media Home
Multi-View funkcija: do 2 videozapisa
jednostavno postavljanje
ambijentalni režim+
Gejming
Auto Game Mod (ALLM)
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
Surround zvuk
Super Ultra Široki pregled igranja
Mini Map Zoom
Light-sync: da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
FreeSync Premium
HGiG
Gaming Hub: da (US, CA, KR, BR, UK, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
EPG
Jezik ekrana (OSD)u 27 evropskih jezika + ruski (samo kod povezivanja na mrežu u EE, LV, LT)
Teletext (TTX)
Eko senzor
Auto Power Saving
Automatsko isključivanje
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije81 kWh/1000h
NapajanjeAC220-240V~ 50/60Hz
VESA standard300 x 200
Dimenzije sa postoljem1225,4 x 773,6 x 265,2 mm
Dimenzije bez postolja1225,4 x 708,6 x 39,9 mm