SAMSUNG QE55Q6FAAUXXH
SAMSUNG QE55Q6FAAUXXH
SAMSUNG QE55Q6FAAUXXH
SAMSUNG QE55Q6FAAUXXH
SAMSUNG QE55Q6FAAUXXH
SAMSUNG QE55Q6FAAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 54.999,00
Šifra
135771
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung televizor QE55Q6FAAUXXH
Dijagonala ekrana55"
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix
Tip osvetljenjaLED
Tehnologija ekranaSamsung QLED
Ugao gledanja (H°/V°)178°/178°
Operativni sistemTizen OS
Smart TVDa
AndroidNe
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerNe
Procesor za slikuQ4 Lite procesor
Slika
Filmmaker režim
High Dynamic Range (HDR)
Quantum HDR
HDR10+
Zvuk
Izlazna snaga zvučnika: 20 W
OTS Lite
Q-Symphony
Adaptive Sound
WiFiDa
BluetoothDa
LANDa
Priključci
3 x HDMI
1x USB 2.0
eARC: Da
CI+: Da
RF ulaz: Da
Smart
Bixby
Internet pretraživač
SmartThings
Gaming
Automatski režim za igru
VRR (Variable Refresh Rate)
HGIG
Ostalo
Ugrađeni POP
EPG
IP kontrola
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije84 kWh/1000h
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem122,5 x 75,9 x 19,9 mm
Dimenzije bez postolja122,5 x 70,8 x 7,7 mm
Dimenzije pakovanja (ŠxVxD)135,4 x 81 x 12,7 mm
Težina sa postoljem10,3 kg
Težina bez postolja10 kg
BojaCrna
Dodatno
Osvežavanje: 50 Hz